Mladí hostitelé, které v posledních dnech trápí viróza, nastoupili do utkání posíleni o hráče z mužstva dospělých (Demke), který jim k vítězství výrazně pomohl.

Nový Bor dor. – D. Libchava 4:1 (2:1)

Ani Libchavští to neměli se sestavou snadné. Podle vyjádření kapitána Marka Tomíčka chybělo hostům hned šest hráčů základního kádru. Obě mužstva od začátku předváděla parádní kombinační hru s rychlým přechodem přes křídelní prostory do útoku.

Lépe se v tomto směru dařilo domácím hráčům, kteří poprvé udeřili již v 8. minutě, kdy se prosadil tečovanou střelou Til. Dolní Libchava zaslouženě vyrovnala v 19. minutě. Útočník Vrabec přijal kolmý pas před branku a zakončil - 1:1. Ale ještě do přestávky vrátil jednogólové vedení na stranu dorostenců zmiňovaný Demke, proto poločas skončil 2:1.

Začátek druhého dějství patřil jednoznačně účastníkovi okresního přeboru, který především pod taktovkou střídajícího Josefa Šinera zabral a zatlačil novoborské mladíky na jejich polovinu. Spoluhráči však jeho přesné centry a pasy nedokázali proměnit v kýžené vyrovnání. A proto nejprve Demke zařídil dvoubrankový náskok N. Boru, aby výhru 4:1 podtrhl Lebruška. Duel řídil rozhodčí Paulus.

Program 7. kola turnaje (sobota):
Horní Police – Stružnice (9), Dolní Libchava – Skalice B (11), Zahrádky – Jestřebí/ Sosnová (15).