Remízou skončil i zápas v Rynolticích, kde se představila Horní Police. Ta přišla o výhru v poslední minutě. Nerozhodný výsledek přineslo i další derby mezi Starými Splavy a týmem Velkého Valtinova, ve kterém padlo osm branek.

Rynoltice - Horní Police 3:3 (1:1)

Domácí zaspali začátek, což hosté potrestali hned v 9. minutě. Rynoltice srovnaly těsně před přestávkou, ale hosté ve II. půli zásluhou Kaliny a Šamši vedli osm minut před koncem 3:1. Na tři body však nedosáhli, protože nejprve po uličce a střele podél gólmana Jan Vacek snížil a chvíli před koncem z trestného kopu T. Zeidlera škrtl míč hlavou Kotek mladší a vyrovnal.

Branky: 45. R. Zeidler, 85. Jan Vacek, 89. Kotek ml. - 9. Veselý, 75. Kalina, 82. Samša. Rozhodčí: Vít, ŽK: 1:1. Diváků: 60.

Dubice - Bukovany 1:1. Gólman Fišer chytá míč před domácím Pětiokým.Dubice - Bukovany 1:1 (1:1)

Hosté se netajili tím, že do Dubice přijeli pro body a úvod derby utkání se jim povedl nad očekávaní dobře. Už ve 3. minutě šli Bukovanští do vedení po dobře zahraném trestném kopu kapitána Ujky a pohotové dorážce Hofmana.

Domácím se podařilo vyrovnat po trestném kopu Škacha těsně před poločasem, kdy si míč srazil do vlastní branky Samek. Ve druhé půli se hra přelévala ze strany na stranu, s šancemi na obou stranách. Domácí orazítkovali tyč z trestného kopu, hosté nedokázali využít závaru v malém vápně a prostřelit domácí obranný val. S konečným výsledkem jsou tak obě mužstva spokojena.

„S výkonem svého týmu jsem spokojen, pokud pominu proměňování šancí. Každý z hráčů na hřišti nechal vše, co mohl a uměl," hodnotil zápas bukovanský trenér František Hanykýř.

Branky: Škach - Hofman. Rozhodčí: Kořínek. Diváků: 100. Sestava Bukovan: Fišer -Samek, Prýl, Hlubuček, Svoboda L. Ramík, Ujka, Najman (Králík), Jeřábek, Hofman (Fertig) Sysel.

Doksy B/ Jestřebí - Hrádek B 5:0 (2:0)

Pět gólů vsítili svěřenci trenéra Pavla Koláře rezervě Hrádku a díky tomu poskočili na vedoucí místo neúplné tabulky.

Branky: 8. a 84. Kýček, 30. Pilař z pen., 53. Švec Jar., 67. Němec. Rozhodčí: Kovářová, ŽK: 1:2. Diváků: 80.