Doksy – Jilemnice 7:0 (3:0)

Domácí hráči se pustili do soupeře jako hladoví vlci, jejich celoplošná aktivní hra Jilemnici viditelně zaskočila a ta jen těžko odolávala atakům Doks. Šance Semíka a Jurčíka v úvodních minutách zůstaly ještě neproměněny, ale v 18. minutě přesně hlavičkoval Hanoušek a tím otevřel dokskou střelnici s parádními akcemi.

„Kluci od začátku nasadili ostré tempo, až jsem měl trochu obavy, aby jim to v takovém vedru vydrželo až do konce zápasu,“ přiznal naprosto spokojený Milan Bubla, dokský trenér.

Domácí kromě sedmi gólů dvakrát orazítkovali břevno (Cenger, Horčík) a vyprovodili soupeře nečekaným debaklem. „Musím říct, že Jilemničtí, přestože vysoko prohráli, což asi nečekali, hráli po celou dobu férově, korektně a bez záludných faulů. Našim klukům musím za předvedený výkon a přístup k utkání velice poděkovat,“ dodal M. Bubla.

Branky: 19. a 66. Hanoušek, 21. a 31. Semík, 80. Vágner, 83. Horčík, 89. Švec. Rozhodčí Noháč. ŽK 2:2. Diváků 200.

Doksy: Valeš - Cenger, Jeník, Kolařík, Šťastný - Šverma (68. Zajkr), Kadlec, Švec, Jurčík (45. Vágner) - Semík (73. Horčík), Hanoušek.

Heřmanice – Lučany 2:0 (1:0)

Už dvanáct bodů má na svém kontě nováček soutěže Sokol Heřmanice, kterému tak přísluší solidní třetí příčka. Domácí poprvé skórovali Kotkem starším, ale kvůli ofsajdu nebyl gól uznán. Lučany zahrozily Hradeckým, který utekl heřmanické obraně, ale gólmana Hrušky se zřejmě zalekl.

Pět minut před poločasem vhazoval aut Kotek na Stehlíka, ten se zbavil dvou obránců, uvolnil Čonku, jenž střelou podél gólmana Valenty uklidil balón do sítě – 1:0. Tříbodová pojistka přišla v 55. minutě. Trestný kop Volfa po nacvičeném signálu s Čonkou se dostal k M. Slipčenkovi a zkušený matador nezaváhal – 2:0.

Od té doby byly Heřmanice jasně lepší, vytvářeli si další příležitosti (Zdražil, Stehlík, Kotek st.), ale skóre se už nezměnilo, a to ani poté, co hosté v závěru orazítkovali břevno.

Branky: 40. Čonka, 55. Slipčenko M. Rozhodčí Špidlen. ŽK 4:0. Diváků 60.

Heřmanice: Hruška – Burian, Kowalik, Kotek ml., Pavlas – Čonka, Volf, Stehlík, Kotek st. – Slipčenko (Hájek), Zdražil (Soukup).

Č. Lípa B – Stráž n. N. 4:2 (1:2)

Kdo z diváků přišel na zápas o 15 minut později, přišel o dva góly, ale rozhodně ne o dramatickou podívanou. Rezerva Č. Lípy musela totiž po přestávce dotahovat jednobrankový rozdíl soupeře, který trval až do 71. minuty, než se v závaru na malém čtverci prosadil Picek.

Důležitá byla poslední desetiminutovka. Nejprve otočil skóre na 3:2 Kaňkovský, zanedlouho byl vyloučen hostující Valášek a přesilovku využil Půlpán dvě minuty před koncem, kdy po Brožově akci dorazil míč do sítě.

Branky: 3. Vodrážka, 71. Picek, 81. Kaňkovský, 88. Půlpán – 13. Smrž, 45. Žoček. Rozhodčí Bým, ŽK 4:1, Diváků 60.

Č. Lípa B: Chadraba – Pohorský (67. Žárský), Rataj, Fulier, Půlpán – Brož, Švec (82. Dostál), Opočenský, Vodrážka (46. Cimpl) – Kaňkovský, Picek.

Košťálov – Mimoň 1:1 (0:1)

Po úvodní vzájemné oťukávačce se k hostům přiklonilo štěstí v 11. minutě. Na roh Poláka si naběhl Krejčík a jeho hlavička se pro domácího gólmana stala velmi neposlušnou, míč mu proklouzl pod tělem a dorážka Sutra na brankové čáře dokonala studenou sprchu pro domácí celek - 0:1.

V průběhu první půle pak Košťálov souvisle zlobil mimoňskou defenzívu, ale s několika slibnými příležitostmi nenaložil nejšťastněji. Na druhé straně měl největší šance Steinhübel, ale ani tomu se nepodařilo skórovat. Po obrátce domácí stupňovali svou snahu o vyrovnání, které se stalo skutečností v 77. minutě.

Po přistrčení Poláka v malém čtverci se poroučel k zemi Janata a kopala se penalta, kterou s přehledem proměnil Cerman - 1:1. Vítězství na stranu svého týmu mohl strhnout v samotném závěru Steinhübel, ale ten po křídelní akci Foubíka svou tutovku neproměnil.

Branky: Cerman (PK) - Sutr. Rozhodčí Ouředník. ŽK 0:3. Diváků 120.

Mimoň: Michálek - Krejčík, Feher, Polák, Konopiský, - Šiška, Steinhübel, Švehla, Sutr - Špaček, Foubík (Maixner, Holas, Mikloda).

I. A třída

Hejnice - Velké Hamry 2:1 (0:0). Košťálov – Mimoň 1:1 (0:1). Lomnice – Nová Ves 4:2 (0:2). Doksy – Jilemnice 7:0 (3:0). Skalice – Bozkov 0:5 (0:1).
Heřmanice - Lučany 2:0 (1:0). Česká Lípa B - Stráž n. N. 4:2 (1:2).

1. Doksy  6 5 1 0 19:4  16
2. Hejnice  6 4 1 1 11:7  13
3. Heřmanice  6 4 0 2 15:17 12
4. Košťálov  6 3 2 1 16:7  11
5. Lomnice  6 3 1 2 18:12 10
6. Mimoň  6 3 1 2  8:7  10
7. Jilemnice  6 3 0 3 19:17  9