Za hosty vyrovnával ve 33. minutě na 1:1 Martin Toman, ale radost trvala jen dvě minuty, protože při následném útoku domácích vyrobila obrana Doks velký kiks, který Tomáš Belák potrestal rozhodujícím gólem.

Po hodině hry si Doksy vytvořily desetiminutový tlak, ovšem málo střílely, a tak se vyrovnání nekonalo.

Domácí trenér Houška po utkání sdělil: „My jsme pomalu kombinovali, vázla nám střelba. Naopak Doksy mě překvapily svojí agilní hrou."

Kouč Doks Michael Šimek prohlásil: „První půle byla dobrá, prosadili jsme se ze standardky. Ve druhém poločase jsme už nebyli tak aktivní. Ale soupeř musí v mistrovských zápasech o dost přidat."

SK Štětí - TJ Doksy 2:1 (2:1)

Branky: 11. Hrdý Radek, 35. Belák Tomáš - 33. Toman Martin. Rozhodčí: Hamšík Michal (Mělník), Šíma Jan, Šíma Marek (oba Štětí). Diváků: 60.

Sestava Štětí: Gabriel - Poráč, Slanička, Vacek, Beruška, Čámský, Kucler, Mikoláš, Mencl, Belák, Hrdý (Šimral, Tichý). Trenér: Houška Radislav.

Sestava Doks: Kotyk - Kulha, Vaňátko Michal, Picek, Šťastný, Šimon Matěj, Vaňátko Martin, Novák, Šimon Jakub, Kukla, Toman (Šesták, Zoubek, Jantač, Kluch). Trenér Šimek Michael.

Autor: Vladimír Černý