Slušným výsledkem pro domácí fotbalisty z Nového Boru skončil přátelský mač na umělé trávě s Hlavicí. Domácí celek s účastníkem ČFL remízoval 3:3, přestože v I. půli prohrával 0:3.

Nový Bor - Hlavice 3:3 (0:3)

Stále ještě hodně kombinovaná domácí sestava složená i s několika dorostenci nastoupila proti třetiligovému mužstvu dost zakřiknutě, čímž dala soupeři prostor k vytváření si šancí. Hned v osmé minutě domácí poprvé kapitulovali, když nezvládli situaci před vlastní bránou po rohovém kopu, za deset minut inkasovali druhý gól a v 25. min. to bylo 0:3! A vypadalo to na debakl…

Až poté se Novoborští přece jen více osmělili, několika rychlými protiútoky zahrozili, ovšem poločasové skóre se nezměnilo.

Po pauze hosté prostřídali sestavu a domácí hned v úvodní minutě snížili. Třešňák vzešel ze souboje s gólmanem vítězně a korigoval na 1:3.

Podzimní lídr tabulky krajského přeboru vycítil šanci uhrát s Hlavicí příznivý výsledek v 69. minutě po krásné střele Suňka, která přistála v horní šibenici hlavické konstrukce (2:3), a dočkali se záhy. Autorem vyrovnávacího gólu byl Lukáš Kubeš. Skóre se pak již nezměnilo, přestože příležitosti měla obě mužstva.

Novoborské hráče čeká další průpravný test následující sobotu 11. února ve Varnsdorfu. Jejich soupeřem bude od 13 hodin domácí starší dorost.

Branky N. Boru: Třešňák, Suněk, Kubeš. Rozhodčí Poppr. Diváků: 56.
Sestava N. Boru: Blumentritt (Tománek) Šiner, Všetečka, Kopecký, Vávra, Lebruška, Demke, Šulc, Hruška, Třešňák, Suněk, Vacek, Kutloch, Moravec, Kubeš. Trenér Fr. Kubáň, vedoucí J. Obrovský ml.

Osm gólů padlo v okresním fotbalovém derby mezi TJ Doksy a zálohou České Lípy v rámci sobotního třetího kola zimního turnaje O pohár města Děčína.

Doksy - Arsenal Česká Lípa B 5:3 (2:0)

Z vítězství 5:3 se radovalo mužstvo od Máchova jezera, které vedlo již v poločase o dvě branky. Po hodině hry Českolipští během dvou minut srovnali, ale Doksy záhy znovu zabraly a následnými třemi trefami si zajistily bezpečný třígólový náskok, který jim zaručil tříbodový zisk. Pár minut před koncem sice snížil na konečných 5:3 českolipský Košek, ale třetí turnajové porážce nezabránil.

Branky: 29. Kolařík, 40. Vaňátko Michal, 68. Kýček, 78. Vaňátko Michal, 83. Vítek - 66. Kaňkovský, 67. Šlechta, 87. Košek.
Sestava Doks: Kadlec - Cenger - Vaňátko Martin, Vágner, Šťastný - Zoubek, Vaňátko Michal, Vacek Ondřej, Vinš - Kolařík, Vítek. Střídali: Jakša, Kýček, Vacek Jakub, Šimon.
Sestava Č. Lípy B: Pavlíček - Bečvařík, Košek, Vodrážka, Pohorský - Měšťan, Půlpán, Mikysa, Burian - Šlechta, Picek.