Košťálov – Skalice 4:1 (2:0)

Po výhře nad Turnovem chtěli vylepšit podzim domácí hráči druhým tříbodovým ziskem v řadě. K tomuto cíli vykročili už ve třetí minutě, kdy započal své galapředstavení Petr Zboroň, jenž otevřel skóre. O čtyři minuty později byl pak ještě veselejší, když využil zaváhání hostující beka, „vykoupal" brankáře a jednoduše skóroval.

Hosté byli opaření, navíc přišli po půlhodině o vyloučeného Bence. Prim hráli domácí, kteří zaslouženě vedli. Po změně stran sice nejprve snížil Šíma, ale další šance měli opět Košťálovští.

Především Sádek ale neměl střelecké štěstí, a tak definitivní podobu skóre přinesla až poslední desetiminutovka. Nejprve Zboroň dovršil hattrick po centu Janaty, v 86. minutě si stejný hráč statistiku ještě vylepšil, když vstřelil 4. gól.

Branky: 3., 7., 84. a 86. Zboroň - 54. Šíma. Rozhodčí: Šmíd, ŽK: 3:5, ČK: 37. Benc (S). Diváků: 90.

Doksy Sedmihorky 2:0 (1:0)

Doksy - Sedmihorky 2:0.Do první šance se dostal Doležel, když šel do brejku, gólman ho však vyhnal do nepříznivého úhlu, takže jeho střela minula prázdnou bránu. Na druhé straně Mencl vyzkoušel z 20 metrů Kotyka, ten byl však pozorný. V 25. minutě šel Kolařík po dlouhém balonu do souboje s gólmanem, odražený míč chtěl pohotově dopravit hlavou do brány Jurčik, jenže překonaného gólmana na lajně zastoupil obránce.

Po půlhodině poslal Jurčik Semíka do výhodné pozice, ten však těsně minul. V 32. vytáhl sudí Rais 2. ŽK na sedmihorského Panghu za jeho herecký výkon a Doksy šly před poločasem do vedení. Na Semíkův roh si naskočil Doležel, jenž hlavou otevřel skóre 1:0.

Po přestávce měl obrovskou příležitost ke srovnání Horváth z úhlu nastřelil Kotykovu tyč. Do dvojnásobné početní převahy se dostaly Doksy v 62. min. po vyloučení dalšího hráče Sedmihorek. Tuto šanci chtěl využít Horčík vysunutím Vinše, jenž si obešel obránce, finální střelu mu však z blokoval na roh jeho kolega.

Pojistit vedení se nepodařilo Horčíkovi ani Jurčikovi, ale vše rozhřešil v 88. minutě Suněk. Nejprve hledal spoluhráče, ale pak vzal situaci na sebe a přízemní střelou uklidnil řady domácích 2:0.

Branky: 41. Doležel, 88. Suněk. Rozhodčí: Rajs. ŽK: 1:3, ČK: 0:2 . Diváků: 100.

Sestava Doks: Kotyk - Horčík, Vaňátko Michal, Vaňátko Martin, Vágner, Vacek Jakub (65. Suněk), Jurčik, Doležel (75. Cenger), Kolařík, Vinš (85. Šimon), Semík.

Další výsledky krajského přeboru:

Desná - Pěnčín-Turnov B 0:4 (0:2). Branky: 23., 51. a 84. Vavřich, 27. Čermák. Rozhodčí: Blaschke, ŽK: 2:1. Diváků: 60.

Jablonec nad Jizerou - Doubí 1:0 (0:0). Branka: 70. Holman. Rozhodčí: Hanousek, ŽK: 1:4. Diváků: 120.

Hrádek - Pěnčín 2:3 (0:2). Branky: 58. Janáček T., 77. Hetver - 23. a 52. Zapadlo, 10. Heinrich. Rozhodčí: Řeháček ml., ŽK: 4:4, ČK: 87. Mizera (H). Diváků: 100.

Velké Hamry - Višňová 1:0 (1:0). Branka: 23. Řezáč. Rozhodčí: Vlk, ŽK: 3:2, ČK: 85. Štrbák (Višňová). Diváků: 60.

Železný Brod - VTJ Rapid Liberec 3:3 (2:0). Branky: 6., 36. a 60. Maryško - 64. a 68. Hegr, 67. Henzl. Rozhodčí: Brož, ŽK: 3:2. Diváků: 100.