Po 90 minutách se však jejich deficit snížil na jediný bodík, neboť svěřenci kouče Václava Janatky svého soka porazili 2:1, přestože v poločase prohrávali! Prestižní zápas začal oboustranně zostra, oba týmy bojovaly o každý balón, a tak se divák nenudil.

Po půlhodině šli do trháku hosté, když přetažený roh vrátili hlavou do malého čtverce, gólman Tománek si pro míč vyskočil, jenže se srazil s Coufalem a balón mu vypadl k volnému protihráči, který jej hlavou usměrnil do sítě – 0:1. Vyrovnání měl na hlavě pár minut nato Lebruška, avšak pouze orazítkoval horní tyč a gólem neskončil ani samostatný průnik Třešňáka.

„Do druhého poločasu jsme nastoupili s cílem otočit výsledek v náš prospěch. To se nám ale dlouho nedařilo,“ vrátil se k duelu kouč Václav Janata. Až čtvrt hodiny před koncem se dočkal. Třešňák z rohu hřiště poslal přihrávku před bránu, kde se objevil nikým nehlídaný Kopecký a ten už věděl, co s míčem – 1:1.

N. Bor – Mšeno 2:1 (0:1)

Novoborskému týmu jako by narostla křídla. Domácí dorostenci se hnali do útočení, neboť chtěli přání svého trenéra vyslyšet. Blízko k tomu měl v 80. minutě Lebruška, když si výborně zpracoval přihrávku do brejku, prudce vystřelil, ale jeho projektil se zastavil podruhé v tomto duelu na břevně.

Svou snahu jsme nakonec proměnili k vstřelení tak vytouženého gólu. Rozhodnutí padlo v 84. minutě. Na Stejskalův rohový kop si vyskočili Vomáčka a Lebruška, balon se odrazil k Coufalovi, jenž vystřelil a míč stačil ještě před gólmanem tečovat Třešňák – 2:1!

„Bylo to těžké utkání, samozřejmě, ale každý hráč si zaslouží poděkování za předvedenou hru. Porazit první mužstvo tabulky krajského přeboru není nikdy lehké, ale kluci to svojí bojovností úspěšně zvládli, za což jsem moc rád,“ neskrýval radost lodivod dorostenců Václav Janata, jehož mužstvo zajíždí v neděli do Harcova, kde se utká s pátými Ruprechticemi.

Branky domácích: Kopecký, Třešňák.
Sestava N. Boru: Tománek - Holeščák,Vomáčka,Marek,Kořínek, Dvorský, Coufal, Stejskal, Paštika, Lebruška, Třešňák (Kopecký, Kouřil, Husák. Trenér Janatka, asistent Dostál, vedoucí mužstva Dvorský.