Pouze remízu 2:2 (0:1) uhráli starší dorostenci N. Boru v nadstavbové části o postup z KP na horké půdě ve V. Hamrech. Přitom do utkání nastoupili ve vysokém tempu, přitlačili soupeře na jeho polovině a již ve 4. min. po rohu Vavříka hlavou skóroval Vomáčka (0:1), navíc v 56. min. po dlouhém pasu Šlajse na volného Tótha to bylo 0:2. Jenže pak přišly hrubé chyby v novoborské obraně a domácí v 74. a 78. minutě srovnali na 2:2. Hosté si ještě vytvořili dvě stoprocentní šance, když Tóth šel dvakrát sám na gólmana, ale gól nedal. „Remíza je pro nás ztrátou, stejně jako před týdnem s Pavlovicemi. Zase jsme selhali při neproměňování šancí,“ litoval trenér Jiří Suchopárek.
Sestava: Blumentritt Dan - Coufal, Hruška, Holeščák, Kořínek - Vomáčka, Tóth, Vavřík, Šlajs - Knespl, Třešňák (Bouchal, Kouřil, Marek, Blumentritt Ivo). Trenér J. Suchopárek.
Mladší dorost podlehl V. Hamrům 2:4 (0:1). Branky N. Boru: Kořínek 2. Sestava: Blumentritt Ivo - Hruška, Marek, Holeščák, Kouřil - Dvorský, Šlajs, Coufal, Kořínek - Stejskal,Třešňák.