FC Nový Bor dor. –
FAŠV Varnsdorf
2:2 (0:1)

Ovšem v průběhu pondělního večera a úterního dopoledne došlo mezi domácím klubem a Varnsdorfem k dohodě o přípravném zápase. Tak se stalo, že domácí dorostenci místo nabírání běžecké kondice přímo naskočili do zápasu. Varnsdorfský celek se díky tréninkovému středisku mládeže připravuje a shání hráče pro dorosteneckou ligu U 19. Dokonce se zde připravují i novoborští dorostenci.

V KP LKFS také změnili název. Místo původního staršího dorostu se dnes jmenuje také U-19.

Novoborští proti již rozběhanému soupeři začali trochu zakřiknutě, ale v průběhu utkání se začali osmělovat a stali se vyrovnaným soupeřem.
Také si po dvaceti minutách vypracovali i několik slibných gólových příležitostí. Dokonce i rozhodčí přehlédl evidentní faul ve vápně ve prospěch Nového Boru. Tak se stalo, že udeřilo na druhé straně a Varnsdorf vedl 0:1.

Druhý poločas se hrál hodně vyrovnaný fotbal. A Novoborským se podařilo Lebruškou vyrovnat. Navíc jsme pak měli i šance jít do vedení. Bohužel jsme opět inkasovali na 1:2.

Bez tréninku hráčům Nového Boru ubývaly síly, ale našli v sobě vůli a stav zápasu srovnali na 2:2 Studničkou po nádherné kombinační akci. Ještě pak bylo škoda, že se nepovedl fotbalový kousek, slalom s přes několik hráčů v podání Vacka. Míč končil na tyči.

Sestava: Koldovský (Zadražil), Kopecký, Pollach, Moravec, Lebruška, Mareš, Studnička, Třešňák, Tobrman, Paštika, Vacek - někteří další ještě na dovolené ,nebo hráli za Varnsdorf. Trenér H. Vrabec, asistent D.Ješeta.