Po nečekaném „výbuchu" Lípy na půdě nováčka okresního přeboru v Sosnové (2:3) přišla čtvrteční prohra 2:4 s rezervou Doks ve Starých Splavech.

Doksy B - Arsenal Č. Lípa 4:2 (2:1)

Neuběhly ani dvě minuty a Česká Lípa se ujala vedení zásluhou Šimona po hrubé chybě domácích beků 0:1. Českolipští zvyšovali aktivitu, ale v 11. min. domácí Jakub Šimon mazácky po úniku zatočil míč na připraveného Balíka, jenž dobrou střelou vyrovnal 1:1. Hra se nadále přelévala z jedné strany na druhou a při útoku domácích již v 15.min. po narážečce ve vápně soupeře poslal míč nekompromisně za záda Chadraby domácí Skála 2:1. Do poločasové přestávky oběma týmům chybělo kousek fotbalového štěstí .

Trenér hostů Martin Šimon poslal na druhou půli několik čerstvých hráčů, vystřídal i brankáře. Česká Lípa ožila, začala se jí dařit kombinace a také několikrát ohrozila domácího gólmana Halgaše, ovšem ten byl vždy a včas na místě, svůj tým podržel. Poté přebrali iniciativu definitivně domácí, hosté vykopávali balón z prázdné branky. V 69. Švarc poslal krásnou přihrávku na Beránka a jeho střela podél hostujícího brankáře znamenala vedení 3:1. Českolipský gólman byl v těchto minutách v permanenci a jeho několik výborných zákroků zachránilo hosty od většího přídělu. V 75. min. následovala křížná přihrávka od Jakuba Šimona přesně na kopačky Romana Švarce a jeho střela rozvlnila hostující síť počtvrté.

Domácí pak zvolnili tempo a začali bránit vynikající výsledek. V 83. min. vyčnívala fatální chyba na hranici šestnáctky domácího Vítka a hbitý Vodrážka bez větší námahy upravil skóre na 4:2.

Branky: 11. Balík, 15. Skála, 69. Beránek, 71. Švarc 2. Šimon, 83. Vodrážka. Rozhodčí: Tykva.

Doksy B: Halgaš - Beránek, Jakša, Martin Horčík, Balík, Doubrava, Švarc, Skála, Matěj Šimon, Jakub Šimon, Miler, Brda.

Č. Lípa: Chadraba - Tomíček, Ladra R., Valta, Pažout, Brož, Vodrážka, Müller, Čonka, Válek, Šimon, Raichel, Chyna, Čvančara, Diro, Kluch.

Autor: Oldřich Beránek