„Návaly sněhu nám trochu zkomplikovaly život, ale zvládli jsme to,“ řekl Deníku sekretář pořádajícího oddílu Jiří Obrovský. Vzápětí s vážnou tváří dodal, že všichni účastníci víkendového kola uctili pátku zesnulého rozhodčího Pavla Eliáše. Tři body do tabulky si připsalo Jablonné, Dolní Libchava, Nový Oldřichov, dorost N. Boru a Spartak Dubice, který má tříbodový náskok před Skalicí.

Jablonné – Sloup 4:1 (1:0)
Sloup byl v prvním poločase vyrovnaným soupeřem a gól inkasoval až v závěru prvního dějství z kopačky Ptáčka. Pár minut po přestávce Sokol vyrovnal Jeřábkem, jenže po hodině hry se Tatran rozjel k nadšenému výkonu a během pěti minut vedl 3:1 (branky Svoboda, Brodil). Účet kvalitního střetnutí uzavřel přesnou trefou Ptáček – 4:1

D. Libchava – Skalice 3:1 (2:0)
Skalice nastoupila v kombinované sestavě s hráči z B–týmu a dorostu. Libchavští je jasně přehrávali a zaslouženě vyhráli. „A to jsme ještě neproměnili řadu šancí,“ poznamenal Marek Tomíček, kapitán D. Libchavy, který následně doplnil, že mužstvo se zúčastňuje turnaje v N. Boru pravidelně. „Máme to tu rádi, organizace funguje výborně.“ Branky: Kříž, Los, Šiner – Takáč.

SK Sosnová – N. Oldřichov 0:3 (0:1)
Sosnová nehrála bázlivě a hráči bojovali po celém hřišti, nevypustili žádný souboj o míč. Ve 22. minutě se ale přesně trefil Pícha – 0:1. Také ve 2. poločasu hráli Sosnovští nebojácně, měli šance, avšak jejich střely mířily mimo brankovou konstrukci, nebo je oldřichovský gólman zlikvidoval. Po hodině hry se na opačné straně prosadil Vitouš a třetí gól do sítě SK zařídil znovu Pícha.

Dubice – Stružnice 4:0 (2:0)
Spartak zatím předvádí výborné výkony, což potvrdil i proti Stružnici, kterou položila především druhá inkasovaná branka. Dynamo orazítkovalo tyč, snažilo se, jenže v koncovce selhalo, a tak si Dubice připisuje další výhru, která ji posunula na čelo průběžné tabulky. Branky: Kulha 2, Škach, Bečka. Rozhodčí Klimpt

Nový Bor dorost – Zahrádky 2:1 (1:1)
Ambiciózní celek Zahrádek šel do vedení od 10. minuty, kdy byl v šestnáctce faulován Pilař a na nařízenou penaltu byl novoborský brankář krátký – 0:1. Dorostenci však za čtvrt hodiny vyrovnali Lebruškou a najednou jich bylo plné hřiště. Rozhodující úder ve vyrovnaném klání zasadil svému soupeři domácí Třešňák – 2:1. Rozhodčí Bitala.