„Pan Hajný odstoupil na vlastní žádost ze zdravotních důvodů. Chtěli bychom mu proto veřejně poděkovat za všechno, co pro dubický fotbal za ta dlouhá léta udělal, a věříme, že naše fotbalisty i fotbalistky bude i nadále jako věrný fanoušek podporovat,“ řekl včera Deníku Zdeněk Pětioký, trenér týmu dospělých (II. třída OP).

Svou abdikaci následně potvrdil také předseda revizní komise Valtr Pitner. Členové odstoupení obou zmiňovaných přijali a na návrh Karla Klainera provedli doplnění VV TJ Spartak Dubice, a to o Jiřího Jelínka, Roberta Germana a Petru Simmerovou. Ti byli na schůzi přítomni jako pozvaní členové klubu.

Jako poslední bod schůze byla provedena volba nového předsedy TJ a rozdělení jednotlivých funkcí výkonného výboru.

Novým předsedou Spartaku Dubice byl zvolen Jiří Jelínek, bývalý trenér dubického mužstva a naposled kouč Heřmanic. „Do trénování se mi po těch letech už moc nechce. Přislíbil jsem ale Zdeňkovi, že když bude potřeba, rád mu v některých věcech pomohu,“ uvedl novopečený šéf Dubice.

O cílech mužstva dospělých pro nadcházející jarní část okresního přeboru hovořit zatím nechtěl. „Je to předčasné, protože máme před sebou dlouhou zimní přípravu. Ale chceme, aby se do kádru vrátila trojice hráčů Louda, Dutka a Bárta,“ doplnil Jiří Jelínek. Jednatelkou klubu se stala Petra Simmerová, současná hráčka třetiligového družstva žen, jejímž trenérem nadále zůstává českolipská fotbalová legenda a nestárnoucí matador Stanislav Kouřil.

Nové vedení TJ Spartak Dubice

Výkonný výbor
Předseda: Jiří Jelínek
Jednatel: Petra Simmerová
Hlavní ekonom: Miroslav Řebíček
Vedoucí mládeže: Karel Klainer
Předseda revizní komise: Jiří Novotný
Ekonom družstva žen: Hana Čiháková
Členové VV: Zdeněk Pětioký, Petr Čihák, Stanislav Kouřil, Robert German


Revizní komise
Předseda: Jiří Novotný
Členové: Petr Čihák, Robert German