„Zápas ovlivnila ve II. poločase hrubá chyba pomezního rozhodčího pana Táborského. V 72. minutě za nerozhodného stavu 1:1 neudržel na mokrém terénu domácí brankář střelu, míč se od něj odrazil asi 1 metr, dobíhající Gorol přihrál míč před branku a Ráliš jen posunul balón do prázdné branky. Hlavní sudí Řezáč odpískal branku, o které vůbec nikdo z domácích hráčů nediskutoval, jenže jediný pan Táborský byl jiného názoru, po chvilce zvedl praporek a po konzultaci rozhodčí Řezáč na popud pana Táborského, který jako jediný viděl faul Gorola na domácího brankáře, a branku neuznal!!! Tento moment rozhodil naše hráče natolik, že ztratili koncentraci, více než hře se začali věnovat diskuzi s rozhodčím, čehož využili domácí ke vstřelení dalších dvou branek," popisuje situaci trenér Pětioký.

„Při vší úctě k rozhodčím ve věku kolem 70 let, a není jich málo, by se tito arbitři měli již věnovat jinému koníčku, než je řízení fotbalových zápasů. Určitě nemají zapotřebí, aby jim v tomto věku někdo, ať už oprávněně nebo neoprávněně, nadával. Hlavně si musí uvědomit, a nejen oni, že věk nejde zastavit a zrak a fyzická kondice již neslouží tak, jak by měly, a to je pro řízení fotbalových utkání registrovaných i neregistrovaných soutěží nejdůležitější, a že nemohou vidět nejdůležitější okamžiky zápasů včas."

A na samý závěr kouč Spartaku Dubice Zdeněk Pětioký dodává: „Jenom se bojím toho, že po zvýšení odměn hlavních i pomezních arbitrů budeme od nového soutěžního ročníku vídávat tyto rozhodčí, jak rozhodují fotbalové zápasy i s chybami stále a stále."