V tuto chvíli je jisté, že o tom, kdo přezimuje na 1. příčce, se rozhodne mezi Jestřebím a Kunraticemi.

Kdo tedy vstoupí do dlouhé zimní přestávky jako poloviční král okresní III. třídy?

Dubnice - Loko Česká Lípa B 10:1 (3:0)

Dubnice si na svém hřišti parádně vylepšila skóre, a to i zásluhou Marcela Nováka, jenž vstřelil pět branek.

„Jsme samozřejmě moc rádi za vysokou výhru, o to víc mrzí zbytečná porážka v Kunraticích, kde jsme dvakrát vedli. Domácí vždy srovnali a my jsme inkasovali rozhodující gól v poslední minutě z trestného kopu," svěřil se Deníku trenér Rudolf Věchet. „Teď nás čeká poslední zápas podzimní části s Horní Libchavou, ve kterém chceme získat tři body," zdůraznil kouč Dubnice.

Branky: 24., 49., 63., 71. a 86. Novák M., 3., 51. a 90. Lukeš , 7. a 62. Závodský - 84. Černý. Rozhodčí: German. Diváků: 50.

Horní Libchava - Kunratice 0:2 (0:2)

Horní Libchava - Kunratice 0:2 (0:2).

O výhře Dynama se rozhodlo už v úvodních 13 minutách, kdy hosté dvakrát skórovali. Libchavští se snažili o vyrovnání, ale zkušenější hosté tříbodovou výhru bezpečně uhájili, čímž si upevnili druhé místo v tabulce.

Branky: 3. Fanta, 13. Čech. Rozhodčí: Řezáč. Diváků: 30.

Pertoltice - Lindava 3:2 (0:1) po pen. 5:4

Vyrovnané utkání došlo až do penaltového rozstřelu, v němž měly štěstí Pertoltice.

Branky: 47. Kvíz, 63. Novák J. 42. Tima, 62. Havlas P. Rozhodčí: Kapoun. Diváků: 40.

Brniště - Jestřebí 2:4 (2:1)

Hosté přijeli v roli favorita, ale dlouho to tak nevypadalo. Sice dali branku už ve druhé minutě z trestného kopu Ješetou, ale potom dlouho nic nepředvedli. Domácím se podařilo ve 28. minutě vyrovnat a brankou do šatny ve 43. min. strhnout vedení na svou stranu.

Ve druhém poločase se odehrávala hra spíše uprostřed hřiště, až se podařilo hostům vyrovnat v 67. Pilařem, který načal svůj hattrick. Důležitý moment se ale stal v 78. minutě, když rozhodčí nařídil proti hostům pokutový kop. Domácí Stand jej neproměnil, a tak platilo pravidlo „nedáš dostaneš". Hosté hned po minutě přidali třetí gól, poté výhru Jestřebí pečetil znovu Pilař.

Branky: 29. Luft P., 43. Kopecký M. - 67., 82. a 90. Pilař, 2. Ješeta Jiří. Rozhodčí: Paulus Petr. ŽK: 2:2. Diváků: 40.

Mimoň B - Noviny 4:0 (1:0)

Branky: 38. a 49. Slavík, 54. Krejčík, 88. Michálek. Rozhodčí: Poppr. ŽK: 5:3. Diváků: 60.

Nový Oldřichov - Okna 5:0 (3:0)

Branky: 22., 81. a 85. Věchet P., 27. Nemlein Patrik, 31. Dvoram. Rozhodčí: Folk (bez karet). Diváků: 45.

Tuhaň - Zahrádky 2:3 (1:1)

Branky: 29. Novák , 76. Hanuš (pen.) - 3. Moravec, 60. Šaly, 72. Vlach. Rozhodčí: Mengr. Diváků: 30.