Eimann uzemnil Cvikov čtyřmi góly

Liberecký kraj - Pavel Eimann dokázal čtyřbodovému Cvikovu nasázet čtyři góly z celkových devíti, které poslední celek fotbalové I. A třídy chytnul od Krásné Studánky.

9.11.2017

Krásná Studánka - Cvikov - fotbalová I. A třída Liberecký kraj. Studánka je ve žlutémFoto: Deník / Cihlář Miloslav

Krásná Studánka před zápasem věděla, že pokud Cvikov neporazí, silně se namočí do sestupových vod. Ale devítka přesných tref znamená klidnější zimu, i když ve Studánce vědí, že takhle se nedá hrát krajská soutěž (bez trenéra a trénování). Oba kádry mají problémy s hráči, za hosty nastoupilo dokonce pět béčkařů. Za domácí nastoupil veterán Tomáš Macháček a kupodivu se střelecky prosadil.

Střelec kola Eimann je rodák z Valašska, kde hrál dokonce divizi za Velké Karlovice – Karolinku. Poté měl angažmá v německé Žitavě a pak s kamarády přešel do Bulovky. „Jsem už deset let Liberečák, tak jsem chtěl hrát co nejblíže domovu, proto jsem zvolil Studánku,“ uvedl 30letý střelec, který zaznamenal čtyři góly prvně v kariéře! „Soupeř , který hrál druhou půli o deseti, mi to usnadnil. Bylo to povinné vítězství a body nám zajistili lepší výchozí pozici na jaro, v němž to bude snad lepší,“ dodal Eimann.

Osm gólů padlo také ve Stráži pod Ralskem, která hostila rezervu Mšena. Domácí po prvním poločase prohrávali už 0:4, a to hlavně díky třem trefám Švorce. Ve druhé půli se ale domácí zvedli a dokázali srovnat. Bod urvali v poslední minutě díky brance Sedláčka.

Krásná Studánka – Cvikov 9:1 (4:0)
Branky: 42., 47., 50. a 86. Eimann, 2. a 36. M. Vondráček, 36. a 54. L. Stárek, 82. Macháček – 85. Vacek. Rozhodčí: Malena, ŽK: 0:2, ČK: 44. Urban (C). Diváků: 50.

Stráž pod Ralskem - Mšeno B 4:4 (0:4)
Branky: 63. Cerman, 78. Poláček, 82. Mitáč, 90. Sedláček - 14., 17. a 34. Švorc, 24. Šich. Rozhodčí: Lopuszynski, ŽK: 2:2. Diváků: 80.

Rynoltice – Ruprechtice 1:1 (0:1)
Branky: 67. Kopic – 20. Chwiedziuk. Rozhodčí: Zboroň, ŽK: 1:1. Diváků: 150.

VTJ Rapid Liberec – Lomnice 4:2 (2:0)
Branky: 16. a 76. Kejdana, 18. a 70. Šikýř – 79. Přibyl z pen., 90. Drahoňovský. Rozhodčí: Nádeník, ŽK: 1:1. Diváků: 20.

Košťálov/Libštát – Hejnice 2:2 (0:2)
Branky: 55. Stehlík, 81. Cerman – 25. Bouzek, 28. Sirůček. Rozhodčí: Paulus, ŽK: 1:0. Diváků: 80.

Velké Hamry B – Doubí 3:2 (1:1)
Branky: 16. Paldus, 80. Kříž, 89. Kavan – 9. Holický, 52. Herkner. Rozhodčí: Zlatník, ŽK: 3:4, ČK: 80. Prousek – 73. Beneš, 90. Suchomel. Diváků: 50.

Desná - Pěnčín 2:2 (0:1)
Branky: 74. a 89. Kořínek 45. a 59. Barcuch. Rozhodčí: Franěk, ŽK: 4:2. Diváků: 150.

Tradice, napětí, soutěživost. To a mnohem více kombinuje Jizerská 50

Bedřichov – V pátek už po jednapadesáté odstartoval prologem jedinečný závod Jizerská 50. Nechybí ani doprovodný program.

Vratislav Kuba pojede Jizerskou 50 už počtyřicáté. Pokaždé ji dokončil!

Česká Lípa - Počtyřicáté si stoupne na start legendárního 51. ročníku Jizerské 50 a znovu má v plánu dorazit cíle. V předchozích 39 ročnících se mu to pokaždé podařilo. Neuvěřitelná bilance!