Ve středečních dohrávkách 14. kola okresního přeboru fotbalistů favorité z předních pozic tabulky nezaváhali. Zákupy si zastřílely proti Novému Oldřichovu, Dolní Libchava zvítězila nad Kamenicí a Sloup povinně zdolal Kamenický Šenov.

Brniště - Dubá 0:2 (0:1)

V prvním poločase mělo Brniště čtyři tutovky, ale žádnou neproměnilo, a tak zákonitě přišel trest , když hosté ve 43. minutě proměnili penaltu za faul. Ve druhé půli snaha domácího mužstva alespoň o vyrovnání pokračovala, ale bez kýženého efektu. V 54. došlo ke vzájemnému napadení dvou protihráčů, proto je rozhodčí vyloučil. Domácí pak nastřelili břevno, ale gólu se nedočkali. Naopak hostům se podařilo v 80. minutě po rohovém kopu zvýšit, a proto bylo rozhodnuto 0:2.

Branky: Porsch (PK), Lodinský. ČK: 1:1 (54. Kopecký M. 54. Rejzek). Rozhodčí: Mengr Jankech, Vágner. Diváků: 40.

Sloup - Kamenický Šenov 2:1 (1:0)

Sloupské hráče postihla marodka i únava z předchozího dne, i proto jejich výkon tak vypadal. Fotbal byl jen o nakopávaných míčích a bojovnosti z obou stran. Na začátku 2. poločasu dostal hostující hráč červenou kartu a vzápětí se zranil domácí Stejskal, který musel na lékařské ošetření. Přesto tři body zůstaly doma.

Branky za domácí: Tománek, Bezouška. Sestava vítězů: Lacina Stejskal (Vorlík) Šup, Satrapa, Dostál, Kašpar, Tománek, Vik, Žák, Nečas, Bezouška.

Zákupy - Nový Oldřichov 6:2 (3:1)

Hosté začali velmi dobře, protože šli do vedení, ovšem domácí lídr tabulky v závěru poločasu během šesti minut otočil skóre na 3:1 a dalším průběhu byl jasně lepší.

Branky: Miklovič 2, Štummer Jar., Štummer Jos., Vinš, Serdel - Věchet, Vitouš M. Rozhodčí: Folk.

Kravaře - Loko Česká Lípa 2:1 (0:1)

Souboj dvou Lokomotiv měl dva rozdílné poločasy. V tom prvním byla lepší ta hostující, která šla ve 30. minutě do vedení, jenže ve druhé půli domácí hodně přidali, zasloužili se o zvrat na konečných 2:1 a svého rivala v tabulce přeskočili.

Branky: Kaňovský, Sixta - Matys. Rozhodčí: German - Pospíchal, Otčenášek. Diváků: 40.

Zahrádky - Stružnice 0:2 (0:1)Dolní Libchava porazila Kamenici.

Hostitelé se můžou zlobit pouze sami na sebe, protože na rozdíl do soupeře své šance zahazovali.

Rozhodčí: Hybler.

Dolní Libchava - Kamenice 3:1 (1:0)

Branky domácích: Jandač, Los, Vrabec.

Skalice B - Polevsko 6:0. (2:0)

Branky: Lebruška Jan 3, Daniel 2, Šíma. ČK: 0:2.

Okresní přebor Českolipska.

Příště se hraje: Skalice B - Zahrádky, Dolní Libchava - Brniště, Zákupy - Kravaře, Sloup - Kamenice, Nový Oldřichov - Dubá, Polevsko - Loko Česká Lípa, Kamenický Šenov - Stružnice.