Své ukončení v novoborském týmu ohlásil Josef Štálík, které chce působit v sousedním klubu a oblékat dres českolipského Arsenalu.

FC Nový Bor - Doubí 4:1 (0:0)

V prvním poločase byla hra hodně vyrovnaná, i když na střelecké pokusy byli pilnější domácí, ale také hodně nepřesní. Dobře si vedli brankáři na obou stranách hřiště. Po přestávce Jícha hned z druhého protiútoku vstřelil vedoucí branku zápasu a vzápětí měl po sólu šanci náskok potvrdit. Jenže gólman Blumentritt se zaskvěl. Dvě minuty nato se střelecky prosadil Victorien z Francie 1:1.

„Takové probuzení jsme potřebovali. Postupně jsme začali soupeře přehrávat a proměňovat šance," uvedl sekretář Jiří Obrovský. Druhou branku hostitelů dal po hezké akci Semík. V 65. minutě zabojoval před branku Lebruška, ale hlavičkou zamířil do do břevna, deset minut poté zvýšil na 3:1 Dostál a gólový účet uzavřel Lebruška, kterého před brankou našel přesnou přihrávkou Semík 4:1.

„Výsledek je pro nás krutý. Ale je fakt, že po prostřídání se naše hra zhoršila a domácí dokázali své šance využít," přiznal hostující trenér Broschinský.

Další utkání odehraje Nový Bor ve středu 12. února od 17.30 hodin s juniorkou Jablonce.

Branky: 50. Victorien, 60. Semík, 75. Dostál, 78. Lebruška - 48. Jícha. Rozhodčí: Paulus. Diváků: 40.

Nový Bor: Blumentritt, Comgrés, Pollach, Demke, Broschinský, Třešňák, Kubeš, Stromecký, Paštika, Kopecký, Dostál, Semík, Victorien, Lebruška. Trenér Kubáň.

Doubí: Mohr Haunold, Broschinský, Martínek, Kabát Zradička, Abrahám, Koťátko, Rydval Jícha, Netolický. Střídali: Bláha, Fronc, Kahl, Novák.

FC Nový Bor - Doubí 4:1.

FC Nový Bor - Doubí 4:1.

FC Nový Bor - Doubí 4:1.

FC Nový Bor - Doubí 4:1.