Novoborští fotbalisté na domácím trávníku před padesáti diváky podlehli týmu SK Úvaly 0:3 a s republikovou fotbalovou soutěží se minimálně na jednu sezonu loučí.

„Skončili jsme poslední, ale už myslíme na nový ročník 2018-2019,“ předesílá sekretář Jiří Obrovský a pokračuje: „V prvé řadě řešíme doplnění mužstva s cílem návratu na dobrou pozici naše novoborského fotbalu. Všem příznivcům děkujeme za podporu doteď, ale i do budoucna. Hráči se opět sejdou na počátku měsíce července, kdy bude zahájena letní příprava.“

FC Nový Bor - SK Úvaly 0:3 (0:0)

Smolařem sobotního zápasu se stal domácí útočník Ondřej Hamada, který v 75. minutě na polovině hřiště při nezaviněném souboji „tělo na tělo“ s protihráčem Zdeňkem Jemelíkem nešťastně upadl na levé rameno a utkání pro něj skončilo s tím, že ho ze stadionu musela odvézt záchranná služba.

O něco lépe, i když musel také ze zápasu odstoupit pro bolestivé zranění, dopadl Miroslav Luňák. Ten si zase pochroumal kotník na pravé noze a už v 9. minutě ho musel střídat spoluhráč Karel Ouzký.

Branky: 57. Štěpánek Pavel, 85. Andrle Jakub, 88. Dudla Martin. Rozhodčí: Nedvěd, ŽK: 2:0. Diváků: 50.
Sestava Nového Boru: Blumentritt Dan - Broschinský Lukáš, Ramisch Richard, Devátý Leoš, Penteleichuk Dmytro, Kubeš Lukáš, Havel Lukáš, Černý Jan, Stromecký Petr, Luňák Miroslav (9. Ouzký Karel), Hamada Ondřej.

TABULKA

Divize B.Zdroj: Deník