Na čele neúplné tabulky je trochu překvapivě dosud neporažená Horní Police, jež má plný počet 12 bodů, druhé místo patří dubickému Spartaku, který má na svém kontě bodů 9, a třetí příčku se šesti body okupují domácí dorostenci.

Dubice – Sloup 3:0 (2:0)


Ranní zápasy často dělají klubům problémy s účastí hráčů. Přesně to samé potkalo Dubici, a tak pro nedostatek hráčů do pole musel i 44letý brankář Jindřich Hruška. Hráči Dubice dobře kombinovali a přesnými přihrávkami se dostávali do šancí, z nichž tři proměnili. Jejich vítězství bylo zasloužené.
Branky: Kovački, Pětioký, Škach. Rozhodčí Klimpt.

Markvartice – Polevsko 3:0 (1:0)


Docela dlouho se Polevsko dokázalo vyrovnávat s aktivní hrou soupeře, ale v 35. minutě už čisté konto neudrželo. V závěru poločasu Markvartice nastřelily břevno, Polevsko odpovědělo protiútokem, ale střela jednoho z útočníků šla nad branku. V 55. min. se opět měnilo skóre: 2:0 pro Markvartice. V 63. už to vypadalo na korekci dílčího skóre ve prospěch Polevska, ale markvartický brankář nebezpečný balon vyrazil na roh. Konečný výsledek 3:0 se zrodil čtvrt hodiny před koncem. Rozhodčí Táborský.

Horní Police – Stružnice 3:0 (1:0)


Sousedské derby. Přesně tak se dal nazvat tento fotbalový duel. Vítězně z něj vyšli hráči Horní Police, i když Stružnice dlouho držela nerozhodný a bezbrankový stav. Vše se začalo lámat gólem do šatny. Stružnice se následně mocně snažila o vyrovnání, nicméně Sokol to nedopustil a v závěru zápasu potvrdil další tříbodový zisk do tabulky.
Góly: 42. Jánský, 72. Fliegr, 82. Benda. Rozhodčí Řezáč.

Nový Bor dorost – Jestřebí 9:1 (4:1)


Domácí dorostenci nezačali zrovna chvalně, ale postupem času, když prohrávali, se začali herně zvedat a pak převzali hru do své moci a také to vše potvrdili i gólově. Od stavu 3:1 už otěže zápasu nepustili a prosadili se i střelecky.
Branky dorostu: 28.Vacek, 40. Vacek, 44. Neuman, 45. Halbich, 49.Vacek, 55. a 75. Lebruška, 80. Paštika, 86. Zadražil. (job, rav)