Hosté byli po většinu času aktivnější, od 20. minuty šli zásluhou Bohaty do vedení, ovšem hned za sedm minut záloha "sešívaných" vyrovnala, aby ve 33. min. po zahrané ruce Vrabce ve vápně otočila skóre z proměněné penalty.

Po podzimu čtvrtý celek tabulky divizní A-skupiny zvýšil zásluhou Paprčiaka v 67. minutě na 3:1, ale Českolipští se nevzdali, a když pak čtvrt hodiny před koncem snížil Jan Broschinský na rozdíl jediného gólu, byli hosté blízko k zaslouženému vyrovnání. Nakonec se ale podruhé v tomto utkání prosadil 21letý Matěj Paprčiak, který stanovil na konečných 4:2 pro svůj mančaft.

Hráče Arsenalu Č. Lípa čeká další přípravný zápas již následující středu 22. února s druholigovým Varnsdorfem.

Slavia Praha B - Arsenal Česká Lípa 4:2 (2:1)

Branky: 20. Vondráček, 33. Cousens (pen), 67. a 90. Paprčiak - 20. Bohata, 75. Broschinský. 50 diváků.

Sestava České Lípy: Chadraba - Broschinský, Bohata, Štálík, Zulič - Knobloch, Patka, Vrabec, Barciaga - Šmidrkal, Jordák (Kliment, Beran, Kučera, Nikovski, Procházka, Vodička). Trenér František Šturma.