Starší dorost: Loko ČL – FK Ústí nad Labem 2:2 (1:0)

Do zápasu vstoupila aktivněji domácí Lokotka, přímý kop Všetečky šel těsně nad Davidovu klec. V 6. minutě se Jan Všetečka už mohl radovat, když předběhl obránce a napálil míč, který zapadl za Davida – 1:0. Hosté se několikrát dostali do šestnáctky, ale největší hrozbou pro Kubínka byla střela Pokorného, jež ale skončila na ochranné síti za brankou.

Ústecký Lejček se dostal sám před Kubínka, jehož ovšem nepřelstil. O deset minut později vyzkoušel Kubínkovu bdělost i Jakub Gaube. První poločas ukončil projektil Všetečky.

Do druhé půle naskočil místo Torby, jenž se podotýká s horečkou, Josef Stašek. V 50. minutě mohli Českolipští slavit podruhé, Štěpán Matys se zjevil zcela sám před Davidem, ale svoji střelu namířil vedle. Poté přišel od Beneše pěkný centr, ale Matys hlavičkoval mimo. Lejček zkoušel štěstí bombou z dálky, která Kubínka vážněji neohrozila.

Následně se Beneš protlačil sám před Davida, ten ale jeho úmysl vystihl. Zachytal si také Kubínek, když musel nejprve skokem k tyči předvést parádní robinsonádu, pak vyboxoval míč vyslaný Cigánkem. V 65. minutě dosáhli Ústečtí šťastného gólu, odrazu balónu od domácích hráčů využil Filip Lejček – 1:1.

Matys šel sám na Davida, ten si proti němu vyběhl a českolipský útočník se ho snažil přelobovat, ale míč přeletěl i bránu. Po všech nevyužitých stoprocentních šancí se nakonec svěřenci trenérů Vávry a Řezáče dočkali, Štěpán Matys zakončil akci hlavou – 2:1.

Po Všetečkově trestném kopu mířil mimo Vokněr. Osm minut před koncem nařídil sudí Schröter pokutový kop za faul domácího hráče. Petr Tichý penaltu neproměnil, Kubínek vystihl směr. Běžela 93. minuta, hostující fotbalista obešel tři beky Lokotky a přihrál úplně volnému spoluhráči, jenž bez problému poslal mičudu do sítě – 2:2.

Kapitán Loko Jiří Beneš: „Do zápasu jsme vstupovali s odhodláním udělat dobrý výsledek, přeci jen budou domácí zápasy rozhodující, a to se potrvdilo, brzy jsme dali gól. Honzík (Jan Všetečka – pozn. autora) to trefil krásně. Po vstřeleném gólu nás soupeř začal jasně přehrávat a myslím, že jsme se štěstím neinkasovali, i když jsme měli ještě jednu vyloženou šanci. O přestávce nás trenér upozornil na špatné bránění a vykrývání prostoru.

Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivněji než soupeř, měli jsme tam myslím tři nebo čtyři gólovky, ale bohužel jsme je nevyužili, a to soupeř potrestal po špatné komunikaci v obraně. Ale nesložili jsme zbraně, a to se vyplatilo. Štěpán si naběhl na centr a potvrdil, že je dobrý ve hře hlavou.

Poté se opakoval scénář z prvního poločasu, hosté nás začali přehrávat a šancí začalo přibývat a vše vyvrcholilo odpískanou penaltou, ale i v tuto chvíli bylo pomyslné štěstíčko na naší straně a Mates (Matěj Kubínek – pozn. autora) penaltu zlikvidoval. To už jsem věřil, že vyhrajeme. Ale bohužel v poslední minutě nás vyškolil u rohového praporku útočník Ústí a přihrál před bránu a já bohužel pozdě přistoupil k hráči a ten srovnal na konečných 2:2.“

Branky Lokomotivy Česká Lípa: 6. Všetečka, 70. Matys. Rozhodčí: Schröter – Brož V., Tykva

Sestava Lokomotivy Česká Lípa: Kubínek – Proch, Volejník (90. Zlatníček), Všetečka, Janošec, Vokněr, Vinš, Šindelář, Torba (46. Stašek), Beneš, Matys (78. Třešňák). (Kulha D., Székely, Mečíř). Trenéři: Václav Vávra a Josef Řezáč

Mladší dorost: Loko ČL – FK Ústí nad Labem 0:3 (0:2)

Lokotka dostala hned v prvních sekundách zápasu gól a hra se pak také podle toho odvíjela – 0:1. V 10. minutě mohli hosté přidat druhou branku, ale míč nasměrovali mimo. Ústí hrozilo i dalekonosnými střelami, domácí naopak jen ze standardních situací. Při jedné z nich vystřelil Kosťun, ale gólman si balón stáhl do náruče, rychle rozherál a jeho spoluhráči zvýšili z brejku na 0:2.

Na konci prvního dějství nařídil sudí Schröter penaltu pro domácí, kterou ale neproměnil Blažek. Mečíř z následné akce nepřekonal brankáře mezi nohy.
Velkou příležitost měl ve druhé půli opět Mečíř, ale ani tentokrát mu nebylo přáno. Ústečtí pak podnikli nebezpečný útok do vápna, domácí defenziva však pohromu rychle zažehnala.

Brankář Loko Dan Kliment musel následně předvést tři parádní zákroky a díky němu uhájil tým kouče Jan Horáčka svoji svatyni. Ovšem ne na dlouho, hostující útočník si naběhl na střed hřiště a ranou z hranice pokutového území překonal Klimenta potřetí. – 0:3. Lokotka neskládala zbraně, jenže pokusy Mečíře a Blažka vyšly naprázdno.

Rozhodčí: Schröter – Brož V., Tykva.