Skalice vzala Mšenu dva body

Skalice u České Lípy - Domácí fotbalisté remizovali s vedoucím týmem tabulky I. A třídy 2:2.

19.5.2009

Ilustrační fotoFoto: Deník/Jaroslav Marek

Skalice – Mšeno A 2:2 (0:1)

„Hosté předvedli, že mají skutečně asi nejlepší mužstvo v této soutěži,“ přiznal po utkání Michal Svoboda, hrající asistent trenéra. Hosté se od začátku tlačili před Demkeho bránu, nastřelili tyč a v 31. minutě se prosadil Banda – 0:1. Mšeno mohlo chvíli nato z penalty zvýšit, jenže skalický brankář byl při Brožově střele na svém místě.

Po přestávce se domácím podařilo srovnat Satrapou, za dalších patnáct minut hosté zase vedli, když se trefil Gottwald – 1:2. Zřejmě spravedlivá remíza se zrodila v 76. minutě, kdy byl ve vápně sražen Pícha a penaltu proměnil skalický Satrapa – 2:2.

„S bodem musíme být spokojeni, protože jsme opět nastoupili v nekompletní sestavě. Do hry pak musel naskočit trenér Vláďa Jeníček i já, přestože mám zraněné rameno,“ dodal M. Svoboda.

Branky: 55. a 76. (PK) Satrapa – 31. Banda, 69. Brož. Rozhodčí Horáček. ŽK 4:5.

Skalice: Demke – Hlavinka, Šturma, Vohnoutka, Aust – Pícha, Hořínek, Kazan, Sysel – Novotný, Satrapa (Drábek), Jeníček, Svoboda.

19.5.2009 VSTUP DO DISKUSE

V českolipském muzeu se v pátek křtila Zlatá kniha českých pohádek.
9

OBRAZEM: Novou knihu pohádek pokřtila herečka Sandra Nováková

Českolipský deník.

KRÁTCE: Řidič nadýchal 2,5 promile. Nové hřiště se těší oblibě

OBRAZEM: Právě jsme se narodili - miminka 42. týdne 2017

Česká Lípa - Miminka narozená v uplynulém týdnu. K blahopřání všem šťastným rodičům se připojuje i redakce českolipského Deníku.

Mám opravdu strach, co z toho vzejde, říká poslanec Horáček

Liberecký kraj – Tři současní poslanci skončí. U Starostů i Pirátů zamíchalo pořadím kroužkování. Atmosféru  ve volebních štábech i reakce krajských lídrů shrnují  slova: Radost, obavy a  zklamání.