Lomnice – Skalice 2:1 (2:0)

Na desátý celek tabulky vtrhli domácí i v kombinované sestavě s obrovskou vervou, ale elán jim vydržel jen do poločasu. Už v 6. minutě udeřilo. Po trestném kopu Lásky si míč v chumlu před bránou Hořínek prodloužil hlavou do vlastní sítě. Ve 25. minutě stejná standardka domácích, trestný kop Lásky tentokrát úspěšně zakončil Martin Drábek – 2:0.

Z několika šancí mohli domácí náskok ještě zvýšit, ale žádnému z útočníků už se nevedlo. V 70. minutě si dobře hrající Veg pokazil renomé, když zbytečně stáhl protivníka k zemi a Satrapa z nařízené penalty snížil na 2:1. Lomničtí se tak museli o teprve druhé vítězství na jaře až do konce zápasu strachovat, ale nakonec ho uhájili.

Branky: 6. vlastní, 25. Martin Drábek – 70. Satrapa z penalty. Rozhodčí: Ouředník, ŽK: 1:4. Diváků: 60.

Mšeno – Doksy 1:1 (1:1)

Kvalitní utkání viděli diváci v Břízkách. Domácí se ujali vedení, ale do poločasu o něj přišli. Po obrátce několikrát nebezpečně zahrozila hostující dvojice Semík, Šverma, na druhé straně vychytal domácí tutovky gólman Valeš. „Měli jsme několik šancí, čtyřikrát jsme trefili konstrukci branky, hosté měli také příležitosti, navíc hráli dobře. Remíza je z mého pohledu spravedlivá,“ přiznal trenér Mšena Michal Klacek.

Jeho protějšek, dokský kouč Milan Bubla, po utkání řekl: „Myslím, že jsme odehráli naprosto vyrovnanou partii a určitě jsme přispěli k nadprůměrnosti celého zápasu, který se odehrál ve velkém tempu se spoustou šancí na obou stranách.“

Branky: 28. J. Lietava 44: Semík. Rozhodčí: Bým. ŽK: 7:5. Diváků: 50.

Doksy: Valeš - Vágner (83. Vaňátko Martin), Vaňátko Michal, Cenger, Zajkr - Horčík, Švec, Kolařík, Jurčík (70. Šťastný) - Šverma, Semík.

V. Hamry – Stráž pod Ralskem 2:0 (1:0)

Domácí měli famózní vstup do utkání, kdy v 1. minutě Kavanovu hlavičku vytáhl hostující brankář na břevno. V 5. minutě po rohu Sedlmajera a hlavičce Kříže do břevna poslal odražený míč do sítě Prousek. V 10. minutě nedal tutovku Kříž a o pět minut později tentýž hráč zakončil drtivý tlak domácích, kdy netrefil dobře míč. Hosté hru vyrovnali a ve 30. minutě měli první a poslední šanci zápasu, po které trefili tyč.

Vstup do druhé půle se opět vydařil domácím a Bursa pojistil náskok. Následně mohl dát třetí gól Horna, ale mířil vedle. „Vyhráli jsme naprosto zaslouženě, definitivně jsme se zbavili sestupových starostí a můžeme v klidu dohrát ročník a připravovat se na další,“ sdělil trenér Hamrů Vladimír Mařas.

Branky: 5. Prousek, 48. Bursa. Rozhodčí: Šubrt. ŽK: 1:2. Diváků: 100.

I.A třída

22. kolo: Stráž nad Nisou - Košťálov 0:2 (0:0), Nová Ves - Jilemnice 5:1 (1:0), Lomnice - Skalice 2:1 (2:0), Jablonec n. J. - Ruprechtice 4:1 (1:0), Velké Hamry – Stráž p.R. 2:0 (1:0), Mšeno – Doksy 1:1 (1:1), Lučany – Hlavice B 4:2 (1:1).

1. Mšeno  22 15 5  2 43:20 50
2. Jablonec n. J.  22 13 3  6 45:22 42
3. Lučany  22 12 5  5 44:23 41
4. Doksy  22 11 4  7 43:33 37
5. Hlavice B  22 10 5  7 50:41 35
6. Vel. Hamry  22 10 3  9 32:28 33
7. Lomnice  22 11 0 11 27:34 33
8. Nová Ves  22 10 1 11 48:47 31