Po vyrovnaném poločase utkání fotbalové I. A třídy v Oldřichově obdrželi jilemničtí hráči ve druhém poločase kromě dvou branek i dvě červené karty.
Nový Oldřichov – Jilemnice 2:0 (0:0)
Prvních 15 minut zápasu měli Jilemničtí více ze hry, ale šanci Prince po uvolnění Schauerem vychytal domácí gólman, a nadějná střela Hadače mířila těsně vedle domácí branky. První vážnou šanci měli domácí ve 40. minutě, ale pozorný Hamáček jejich šanci zmařil. Vzápětí po zaváhání Skály domácí netrefili prázdnou branku. Těsně před koncem poločasu pro změnu velkou šanci nevyužil jilemnický Vašek.
Do druhého poločasu domácí vstoupili aktivněji a v 51. minutě po rychlém zatáhnutí po straně a přihrávce zpět střílel Vitouš nekompromisně po zemi k tyči – 1:0. V 62. proměnil Satrapa nařízenou penaltu a posledních 15 minut už stačilo domácím soustředit se na obranu. Hosté měli v úplném závěru dvě velké brankové příležitosti, ale místo proměnění obdržel Vašek za oplácení přímo červenou a Skála „šel do sprch“ zbytečně po druhé žluté kartě.
Branky: 51. Vitouš, 62. Satrapa z penalty. Rozhodčí: Ouředník, ŽK:4:5, ČK: 0:2 (90. Vašek, 91. Skála). Diváků: 50.

Sport není to jediné co by Vás mohlo zajímat - další zprávy z regionu najdete zde