Fotogalerie z víkendových zápasů

Oba týmy měly před zápasem tři body. Oba vyhrály své domácí utkání, ale venku prohrály. Podle těchto „zákonů“ byla tedy teď na řadě zase Skalice. Ale na takovéto „zákony“ se samozřejmě fotbal nehraje. I když výsledek z tohoto utkání by tomu odpovídal…
Skalice – Vratislavice 4:1 (2:0)

Po minulém utkání byl trenér Skalice Milan Bubla nespokojen s přístupem hráčů co se týká nasazení a bojovnosti.
Nejenom, že si s nimi na tréninku o tom promluvil, ale také se rozhodl udělat pro utkání s Vratislavicemi tři změny v sestavě.

První gól vstřelili domácí ve 21. minutě, když hostům nevyšel ofsajd–systém a po přihrávce Bílého se trefil Hlavinka – 1:0.
Bílý, který tentokrát nastoupil v útoku, připravil i druhý gól. Z jeho přihrávky těžil Hanoušek – 2:0. Třetímu gólu předcházel roh Bulíře a po odraženém balonu se trefil krásně Vohnoutka – 3:0.
Hosté snížili v 80. minutě. Utkání však nakonec skončilo tříbrankovým rozdílem, když se po nahrávce Kudlačka trefil Lebduška – 4:1.
„Tentokráte bych chtěl vyzdvihnout Martínka a Vohnoutku,“ říká trenér Skalice Milan Bubla.
Sestava: Svoboda – Flek (67. Holub), Martínek, Gabriel, Baťka – Hlavinka (74. Lebduška), Bulíř, Vohnoutka, Aust – Bílý, Hanoušek (73. Kudláček)