Fotogalerie z víkendových zápasů

Prvního vítězství v soutěži III. třídy se dočkali fotbalisté Zahrádek na půdě Tuhaně. Naopak třetí těsnou prohru si připsala rezerva Doks, která podlehla v Zákupech.
Tuhaň – Zahrádky 2:5 (0:4)
Běžela 6. minuta a stav byl 0:2, za půl hodiny 0:4, čímž bylo po zápase. Domácí se obrátce zlepšili, ale bylo pozdě. Branky: Šimon 2 – Chladík 3, Pilař 2. Rozhodčí Eliáš.
Loko Č. Lípa – Okna 3:1 (2:0)
Dva slepené góly v I. půli domácí Lokomotivu uklidnily. Když Okna snížila, zdálo se, že by mohlo být ze zápasu drama. Domácí však byli proti a zaslouženě vyhráli. Branky: Tíma Mil., Zahrádka, Tíma Mir. – Svoboda. Rozhodčí ing. Mareček. Diváků 60.
Kunratice – Dubnice 4:2 (2:1)
V 10. minutě to bylo již 2:0, ale hosté dokázali po hodině hry vyrovnat. O tom, že se z Kunratic body často nevozí, rozhodli domácí v poslední čtvrthodině. Kvalitnímu utkání přispěl výborným výkonem rozhodčí Janouch, a i jemu na závěr aplaudovala zaplněná Caius aréna.
Branky domácích: Kadlec 2, Linger, Jackl R. Rozhodčí: Janouch. Diváků: 100
Dobranov – SK Sosnová 2:2 (1:0)
Do 70. minuty si hosté nevytvořili ani jednu vážnější šanci, až poté využili dvou hrubek obrany a najednou byli na koni. Dobranovu se podařilo vyrovnat pět minut před koncem. Branky: Beneš J., Hradecký – Valenta, vlastní. Rozhodčí Otčenášek.
Polevsko – Lindava 0:3 (0:1)
Lindava byla téměř po celý zápas lepší, bojovnější, duraznější, měla větší chuť hrát a vyhrát. To vše Polevsku chybělo, proto hosté zaslouženě zvítězili. Rozhodčí German řídil utkání velmi dobře. Branky: Moravec 2, Pokorný.
Zákupy – Doksy B 2:1 (1:0)
Zákupští se ujali vedeni v 11. minutě po rychlé akci. Doksy v prvním poločase trefily dvakrát břevno. V druhé půli dali domácí druhou branku a neproměnili pokutový kop. Soupeř, který byl celou dobu fotbalovější, stačil jen korigovat. S přehledem řídil Štrébl. Branky: Častulík 2 – Líbal Vl.
Zbývající výsledek: FK Sosnová – Blíževedly 2:0 (nehlášeno).

Další zprávy z regionu najdete zde