Překvapení: Dobranov odmítl remízu

ČESKÁ LÍPA - Po čtyřech nerozhodných výsledcích za sebou tentokrát již bodoval naplno

12.9.2007

Beitl přehazuje golmana i branku hostíFoto: Deník

Dobranovští fotbalisté se dočkali premiérové výhry. V pátém kole III. třídy bez problémů pokořili nováčka z Oken a přerušili tak svou čtyřzápasovou sérii „plichet“. „Chtěli jsme se pokusit o rekord a mít po dvaceti kolech dvacet remíz, ale proti Oknům to prostě nešlo,“ říkal s nadsázkou dobranovský trenér Josef Houfek. „Nevěděl jsem, že rozdíl v kvalitě mužstev mezi třetí a čtvrtou třídou je tak markantní,“ dodal s narážkou na předvedenou hru soupeře. Nutno však dodat, že Okenští přijeli do Dobranova značně oslabení. „Ze základní sestavy nám chybělo sedm hráčů. Jinak bychom zcela určitě bodovali“ potvrdil okenský trenér Petr Líbal.
První vítězství slavily Blíževedly, které vyloupily ambiciózní Zákupy, a SK Sosnová obrala o všechny body Polevsko. „Jsem hodně rozčílený. Vedli jsme 2:0, ale chybné výroky rozhodčího, který proti nám nejprve nařídil vymyšlenou penaltu a pak hostům neodpískal dva jasné ofsajdy, hostům hodně pomohly,“ netajil rozčarování vedoucí mužstva Polevska Jiří Pekař.
Premiérovou porážku zažily Kunratice od Zahrádek, ale první místo v tabulce si udržely.
Naopak na první body čeká Tuhaň. Ta tentokrát doma nestačila na Lokomotivu Č. Lípa. „Už nevíme, co s tím máme dělat,“ říkal smutně tuhaňský kapitán Jan Černý. „V každém zápase si vytvoříme šance, ale trestuhodně je zahodíme a naopak laciné góly inkasujeme,“ konstatoval J. Černý.
Tuhaň – Loko Č. Lípa 0:2 (0:1)
Českolipští vedli od 10. minuty, za stavu 0:1 nastřelil domácí Šimon tyč a hosté v 56. přidali pojistku. Branky: Tíma Mil., Tíma Mir. Rozhodčí Janovský.
Kunratice – Zahrádky 1:2 (1:1)
V první půli využil Pilař zaváhání stopera a do prázdné brány otevřel skóre. Za domácí vyrovnal Kadlec, ale nestárnoucí Grobarčík ve druhé půli „na pětníku“ oklamal tři obránce a pro Pilaře nebyl problém podruhé skórovat. Rozhodčí Pospíchal, diváků 65.
Dobranov – Okna 3:1 (1:0)
Domácí se pět minut před přestávkou snadno dostali do vedení. Hosté za stavu 2:0 snížili, ale třetí gól Dobranova definitivně rozhodl. Branky: Barták, Vinš, Beneš – Mádl. Rozhodčí Rác.

FK Sosnová – Dubnice 1:1 (0:0)

Když v I. půli sosnovský Hamata i Dvořák (tyč) své šance zahodili, musel po přestávce skórovat Dick. Hosté dohrávali bez vyloučeného hráče, ale přesto se jim podařilo vyrovnat. Rozhodčí Mengr. ČK 0:1.
Polevsko – SK Sosnová 2:3 (2:1)
Polevsko začalo výborně. Dalo dvě branky a mělo navrch. Hosté do přestávky snížili z penalty, která podle domácích být neměla. Po přestávce byli hostitelé jasně lepší, jenže dva rychlé protiútoky hostů zařídily zvrat na 2:3. V závěru nastal úporný tlak Polevska, ale sosnovský brankář byl nepřekonatelný. Branky: Jeřábek, Hrach – Konečný 2, Duda.
Zákupy – Blíževedly 1:2 (0:0)
Domácí v obou dějstvích neproměnili několik gólovek, za což je soupeř krutě potrestal. Branky: Pačes – Šponiar 2. S přehledem řídil Eliáš.
Zbývající výsledek: Doksy B – Lindava 1:0 (nehlášeno).

12.9.2007 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Služby - Služby Ostatní pomocní a nekvalifikovaní 9 200 Kč Pracovníci pro ruční praní a žehlení Dělník v prádelně a čistírně. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 9200 kč, mzda max. 11000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Jde o práci na zkrácený pracovní úvazek 6 hodin denně v malém kolektivu, vhodné pro OZZ nebo pro osoby s přiznaným stupněm invalidity. Časový rozvrh práce: 6-12hod., 12-18hod., 18-24hod. Zejména hledáme pracovníky na poslední časový úsek. Požadujeme schopnost samostatné práce a zodpovědný přístup. Dojíždějícím přispíváme na dopravu, zajištěn pitný režim. Možnost nástupu ihned.. Pracoviště: Kateřina stejskalová - dubická, Dubická, č.p. 3322, 470 01 Česká Lípa 1. Informace: Libuše Pavlíčková, +420 725 774 610. Doprava a logistika - Doprava a logistika Řidič ostatních speciálních 22 000 Kč Řidiči dopravy nemocných a raněných Řidič sanitního vozidla. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Neurčeno, úvazek: . Mzda min. 22000 kč, mzda max. 30000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Zdravotní doprava Štěpánek, s.r.o., hledá kandidáta na pozici:, řidič sanitního vozidla, místo pracoviště : Česká Lípa, pracovní náplň:, - provádění zdravotní transportů v rámci celé ČR, - přeprava biolog. materiálu, - zajišťování zdravotních transportů při sportovních akcích, požadujeme:, - ŘP sk. B, C výhodou, - doložitelná praxe v řízení motor. vozidel minimálně 2 roky, - výborné řidičské schopnosti, - výborný zdravotní stav, - časovou flexibilitu , - samostatnost, iniciativa, vstřícný přístup a příjemné vystupování, - trestní bezúhonnost, nabízíme:, - mzda v pásmu 22.000 KČ - 30.000,- KČ, - příspěvek ve výši 100% na získání kvalifikace řidiče DRNR, - zázemí stabilní společnosti , - zajímavou a odpovědnou práci, - zaměstnanecké benefity - stravenky, příspěvek na život. či důchod. pojištění, - pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou, - nástup dohodou, V případě zájmu zasílejte své životopisy na email: stepanek@zdstepanek.cz Vybraní kandidáti budou pozváni k osobnímu pohovoru. Zasláním životopisu vyjadřuje žadatel souhlas se zpracováním osobních údajů. , Kontaktní osoby: Petr Štěpánek - tel.: 777 771 413, Miloslava Gedeon - tel.: 775 779 077. Pracoviště: Zdravotní doprava štěpánek, s.r.o. - 001, Purkyňova, č.p. 1849, 470 01 Česká Lípa 1. Informace: Petr Štěpánek, +420 777 771 413. Doprava a logistika - Doprava a logistika Řidič skupiny B 17 000 Kč Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů dopravy nemocných a raněných) řidič/ka- zásobovač. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 17000 kč, mzda max. 23000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Seznam základních pravidel na pozici: , - ŘP sk. B, smysl pro obchod, komunikativnost, Náplní práce je odvoz a doplňování zboží dle potřeby, cca 1x 2 hod. Zvedání zátěže do 15 kg., Nabízíme: jedno jídlo zdarma, pitný režim zdarma, samostatnou práci., Práci ve dvousměnném provozu:, - denní - 10:15 - 19:25 hod., - noční - 21:00 - 6 :15 hod.. Pracoviště: Petr oppitz - výrobna jídel u pepíčka, 471 17 Skalice u České Lípy. Informace: Petr Oppitz, +420 775 277 610. Zdravotnictví - Zdravotnictví Zubní technik 18 000 Kč Zubní technici Zubní laborant. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Náplní práce je zhotovení zubních náhrad na základě otisků dodaných od lékaře., Mzda: 18 000,- + prémie za množství zhotovených výrobků, Nabízíme: stravenky., První kontakt emailem nebo telefonicky., Vhodné i pro absolventy.. Pracoviště: Ing. františek ille-zubní laboratoř ildental, Pivovarská, č.p. 1485, 470 01 Česká Lípa 1. Informace: František Ille, +420 777 785 858.

Krajský fotbal: Věchet dal další hattrick, Stráž je třetí

Mladí karatisté Sport Relax přivezli z Trutnova 18 medailí.
18

-

Ján Kozák prozradil, proč rezignoval. Sedm hráčů z kádru šlo pařit do města!

Velkou kauzu nyní řeší na Slovensku. Po zápase s Českou reprezentací rezignoval na post hlavního trenéra reprezentace Ján Kozák a nyní prozradil proč. Důvodem bylo porušení interních pravidel týmu několika hráči. Hned sedm z nich se totiž vracelo z města až k ránu.