Jablonné nadále na prvním místě

ČESKOLIPSKO - Nováček II. třídy si stále udržuje neporazitelnost.

19.9.2007

Ilustrační fotoFoto: Deník

I po šestém kole se nováček z Jablonného drží na první příčce. Tentokrát si fotbalisté Tatranu zajeli pro body do Žandova.
„To že je Jablonné na prvním místě, pro mě není žádné překvapení,“ říká Pavel Kolář z Jestřebí.
Tyto dva týmy zatím nezakusily v této sezoně hořkost porážky. Opačné problémy mají naopak Holany, které letos zatím nepoznaly, co je to radovat se z výhry. „Hodně nám chybí kapitán Horváth, který byl vyloučen ve druhém kole a dostal stop na pět zápasu,“ vysvětluje Jaroslav Lupoměský a dodává: „A dále nám chybí čtyři hráči, kteří vloni hráli pravidelně v základní sestavě.“

Žandov – Jablonné 0:2 (0:0)
První poločas byl oboustranně vyrovnaný, ve druhém už Jablonné svého soupeře přehrálo. Branky: Kotek, Hetver.
Jestřebí – Stružnice 2:0 (1:0)
Vyrovnaný zápas, který nakonec svými góly rozhodli střelci Barvíř a Picek. Hosté nastřelili břevno. Rozhodčí: Kapoun.
Skalice B – H. Police 3:2 (2:2)
Ve 20. minutě už domácí vedli 2:0. Autorem obou branek byl V. Hrdlička. Hosté však ještě do poločasu vyrovnali (35. Benda, 43. Jánský). V 86. dal vítězný gól Holub. Rozhodčí: Ujka.
Brniště – Kravaře 2:2 (1:2)
90 diváků vidělo tři neproměněné penalty – dvě na straně domácích, jednu u hostů. Branky: Bican, Valenta – Nešleha 2x. Rozhodčí: Janovský.
D. Libchava – Kamenice 3:0 (0:0)
Branky: Koros 2x, Los. Rozhodčí: Ujka.
Dubá – Holany 4:0 (2:0)
Branky: Drahoňovský, Charousek, Krs, Odvarko (pen.).
V. Valtinov – K. Šenov 1:1 (1:0)
Domácí Vágner vstřelil gól už v první minutě. Hosté vyrovnali čtvrthodinku před koncem zásluhou Macha. Rozhodčí: Ujka.

19.9.2007 VSTUP DO DISKUSE

Osobně vyzvednout nový exponát přijela do českolipského Fehreru starostka Nového Oldřichova Marcela Novotná.
4

Němce nadchlo muzeum. Nyní mu darovali starou stříkačku

Dobročinných topinek se na hradě prodalo 446 kusů.
11

Příběh nemocné Terezky vyvolal velkou vlnu solidarity

Policisté počtvrté vybrali nejlepšího okrskáře Libereckého kraje

Liberecký kraj – Zvítězil Jan Horáček z Příšovic.

Jan Rázl z Nového Boru se stal mistrem ČR ve čtyřhře

Liberec, Nový Bor - Tři medaile získal novoborský sportovec Jan Rázl, který hájí barvy Badmintonového klubu Technické univerzity v Liberci na mistrovství České republiky jednotlivců kategorie do 13 let, jehož se v Harcově zúčastnilo celkem 88 žáků a žákyň.