Čtyřiatřicet branek padlo v 7. kole III. třídy okresní soutěže. Nejvíc jich bylo k vidění v Tuhani, a to 10, přičemž sedmkrát padl míč do domácí sítě.
Tuhaň – Kunratice 3:7 (0:5)
V úvodní minutě nastřelil domácí Šimon tyč, za chvíli nevyužil Folíř samostatný průnik na gólmana. A pak si slovo vzaly Kunratice! Tuhaň ve II. půli snížila na 3:5, jenže po dalším kiksu brankáře bylo rozhodnuto. Branky: Šimon (PK), Černý, Porsch – Kukla, Pyroh (PK), Malý, Viktora, Kadlec, Kettner, Turták (PK). Rozhodčí Řeháček.
Dobranov – Loko Č. Lípa 0:3 (0:2)
Lokomotiva působila fotbalovějším dojmem a vyhrála naprosto zaslouženě. Branky: Denk, Tíma Mir., Zahrádka. Rozhodčí Král.
FK Sosnová – Zahrádky 2:2 (0:2)
Když se dvakrát po sobě prosadil výborně hrající Pilař, zdálo se, že hosté si výhru pohlídají. Jenže zahrádecký kanonýr byl ve 2. poločase vystřídán a Sosnová toho využila ke spravedlivé dělbě. Branky: Bílý, Jelínek – Pilař 2.
Polevsko – Okna 5:1 (2:1)
Hosté inkasovali dvě laciné branky, přesto těsně před půlí snížili a po přestávce si vytvořili převahu. Zranění dvou okenských hráčů a vyloučení stopera však konečný výsledek ovlivnily. Polevsko vyhrálo doma po 11 měsících. Branky: Kašpar 2, Kintr 2, Jeřábek – Mádl. Rozhodčí Nešněra. ŽK 2:6, ČK 0:1.
Zákupy – Dubnice 0:1 (0:1)
Ve vyrovnaném utkání zvítězili hosté, když domácí za stavu 0:1 neproměnili pokutový kop a několik dalších slibných příležitostí. Branka: Novák. Velmi dobře řídil Kapoun. ČK 1:0 (Zahrádko).
Lindava – Blíževedly 3:1 (0:0)
Lindava měla po celé utkání převahu, kterou zužitkovala až ve druhém dějství. Branky: Havlas Petr, Novák, Kraus – Fara,
Zbývající výsledek: Doksy B – SK Sosnová 5:1 (nehlášeno).