V Liberci pomohl vybojovat postup do první ligy, v Teplicích si zahrál předkolo Ligy mistrů proti Dortmundu a nedávno se stal mistrem světa policejních týmů.
Až se Zbyněk Rampáček jednou ohlédne za svojí kariérou, bude vědět, že toho dokázal dost. I když..:„Mohu jenom litovat, že mi nevyšlo zahraniční angažmá.“ Přitom náznaky z II. německé či rakouské ligy byly.
39 let, nemusí být pro fotbalistu, který hraje nižší soutěže, žádný vysoký věk, pokud dodržuje životosprávu a regeneraci.
Z těchto důvodů tedy z Nového Boru neodchází. Proč tedy? Jedním z důvodů je dojíždění a Vratislavice, kde nyní bude hrát a zároveň dělat sportovního ředitele, jsou přece jenom k jeho domovu blíže.
Člověkem, který Zbyňka Rampáčka do Nového Boru přivedl byl tehdejší trenér Ulihrach. V té době už hrál druhým rokem v Čáslavi.
Zbyněk vytvořil v posledním roce stabilní stoperskou dvojici s Petrem Silným. „S Petrem se mi hrálo dobře. Hrál jednoduše, nic zbytečně nevymýšlel. Takové spoluhráče mám rád.“
S Novým Borem se loučí vítězstvím nad Chomutovem. „Věděli jsme, že toho budou mít po pohárovém zápase s Mostem plné zuby a tento předpoklad vyšel.“
Zbyněk Rampáček odchází tedy do Vratislavic, které jsou momentálně na devátém místě. Útočníci Krajského přeboru se tedy nyní mají na co těšit…

Další zprávy z regionu najdete zde