Do utkání s rezervou ligových Teplic vstupovala dubická děvčata s nutností bodovat, což se jim stoprocentně podařilo.
Sp. Dubice – Teplice B 1:0 (1:0)
Ve značně kombinované sestavě se domácí děvčata do hostujícího týmu „zakousla“. Rychle kombinovala, ovšem chybělo přesnější zakončení, a tak se čekalo na první gól do 22. minuty, kdy si krásně naběhla do uličky Kocsisová a nedala teplické gólmance šanci. Domácí hráčky pokračovaly i nadále v aktivní hře a u hostí stálo mnohdy i štěstí, aby se ubránili tlaku Dubice. Do konce poločasu se však už skóre nezměnilo.
Druhý poločas byl vyrovnaný, ale i nadále byla nebezpečnější domácí děvčata, zvláště pak v závěru utkání, kdy hosté hráli vabank, mohla dvakrát skórovat domácí kapitánka Ševčíková, ale chyběl jí klid v zakončení. S ojedinělými šancemi hostí si poradila dobře chytající Kočembová, a tak zůstaly všechny body zaslouženě dubickým fotbalistkám.
Sestava: Kočembová - Loukotová, Kožušková, Kalová - Kocsisová, Navrátilová P., Matějčková, Ševčíková, Živnůstková - Simmerová, Hanušová.
Trenér Ševčík po utkání říkal: „Musím děvčatům poděkovat za bojovnost, holky si opravdu sáhly na dno. První poločas byl z naší strany dobrý, ve druhém už byla hra vyrovnanější, škoda jen neproměněných šancí.
Vedoucí družstva H. Čiháková: „Máme nyní poměrně širokou marodku, takže z 20 hráček jich měl dnes trenér Kouřil k dispozici pouze 11, takže na lavičku jsem si pro případ možného zranění musela sednout já. Věřím, že se nám nemocná a zraněná děvčata brzy doléčí a trenéři nebudou muset v sestavě improvizovat. Holky dokázaly, že hrát se dá s každým. Jejich nasazení a odhodlání zvítězit přineslo své ovoce v podobě prvních bodů. Ať nám vydrží i do dalších zápasů.“
V neděli zajíždí Dubice do Trutnova, duel na domácí půdě ji čeká 20. října v 10.30 hodin s Ml. Boleslaví.

Další zprávy z regionu najdete zde