Bezbrankovou remízou skončil druhý zápas Zimní fotbalové ligy mezi zálohou libereckého Slovanu a Novým Borem.
Liberec B – FC N. Bor 0:0
Na umělé trávě stadionu U Nisy se odehrál vyrovnaný duel, v jehož první polovině měli Novoborští za úkol soustředit se na defenzivní činnost. S přibývajícími minutami měl Slovan sice více ze hry, ale vyložená šance se neurodila.
Naopak na druhé straně po rohovém kopu se opřel do míče Poledník a jeho rána prosvištěla těsně vedle. Na hrotu novoborského útoku hrál osamocený Kuběj, který to měl proti domácí obraně hodně těžké, ale své úkoly, stejně jako všichni jeho spoluhráči, si splnil. V závěru poločasu právě Kuběj s Donátem znovu vystrašili gólmana Ovarenka, jenž ve spolupráci s obranou hrozící nebezpečí odvrátil na roh.
Druhá půle přinesla hráčské změny na obou stranách, ale diváci se gólů nedočkali. V poslední minutě po chvilkovém zaváhání hostujících hráčů se dostal do koncovky domácí Věchet, ale jeho hlavička skončila na břevnu Chadrabovy svatyně, a proto je konečný výsledek 0:0 spravedlivý.
„V sestavě nám chybělo ještě několik hráčů, kteří jsou nemocní či zranění, přesto si myslím, že jsme odehráli dobrý zápas,“ konstatoval pro Deník novoborský trenér Pavel Hradiský. „Jsem rád, když vidím, že hráči na sobě chtějí pracovat, což je velice pozitivní zjištění,“ dodal.
V týdnu čekají na hráče FC N. Bor další tréninkové dávky a v sobotu odjíždějí do Mšena, kde se od 11 hodin utkají s rezervou Jablonce. „Původně se mělo hrát u nás, ale Jablonečtí zažádali o změnu, na kterou jsme bez problémů přistoupili,“ podotkl Pavel Hradiský.
Sestava N. Boru: Szabo (46. Chadraba) – Krasnický, Podolský, Štálík, Šafář – Havlásek (60. Kudláček), Jeřábek, Donát – Poledník (46. Žaba), Finklár – Kuběj (46. Hladík). . Trenér Pavel Hradiský.

Další zprávy z regionu najdete zde