V tomto utkání před začátkem jarní sezony a pohárovým zápasem s Bukovany zajela Česká Lípa do města papíru Štětí, kde si vyzkoušela nového hráče Hermana z Mladé Boleslavi. Soupeř hraje Ústecký krajský přebor, kde je na 11. místě tabulky.
SK Mondi Packaging Štětí – FK Česká Lípa 1:2 ( 1:1)
V českolipském dresu se opět objevil Ali Osumanu, s kterým se podle vyjádření vedoucího mužstva Košty stále jedná o možném startu.
Do vedení šli hosté již v první minutě, kdy Benc našel v pokutovém území Půlpána, kterému jeho střelu gólman v pádu přizvedl do vlastní sítě – 0:1. Poté Lípa měla více ze hry, jenže dalšího gólu se dočkali domácí. Ve 25. minutě nechali českolipští hráči ve vápně zcela volného Čermáka, který toho využil a přízemní střelou k tyči překonal gólmana Dvořáka – 1:1. Do vedení mohla jít Lípa v 35. minutě po střele Buryánka, jenže domácí obránci míč se štěstím vytěsnili na rohový kop.
Vítězného gólu se českolipské mužstvo dočkalo v 50. minutě, kdy Ali Osumanu po přihrávce Bence poslal míč podél gólmana do sítě – 1:2.
Domácí zahrozili v 67. minutě, kdy se blýskl svým zákrokem českolipský gólman Dvořák, když musel v pádu sebrat míč z nohy jednoho z domácích hráčů. V závěru ukázal, v čem je síla tmavého útočníka Aliho. Před vápnem vybojoval míč, poté si ho narazil s Buryánkem, jenže se mu nevydařila střela. Míč proletěl těsně vedle tyče.
FK Česká Lípa : Dvořák – Koželuh, Silný, Hapiák, Rataj – Buryánek, Benc, Kolegar, Rašín – Půlpán, Herman (Čonka, Pohorský, Horáček, Osumanu, Řezáč).
Vedoucí mužstva Josef Košta po utkání řekl: „Byli jsme lepším mužstvem a zaslouženě vyhráli, i když jsme se nevyvarovali chyb. Zkoušeli jsme Hermana a o Alim budeme znovu jednat. Věřím, že jeho start za Lípu dotáhneme do zdárného konce. Za týden v sobotu hrajeme od jedenácti hodin v Boru pohár s Bukovany a poté důležitou dohrávku s Vratislavicemi.“