Cvikov si připsal další výhru

LOMNICE - Dva zápasy, šest bodů a první místo. S takovou bilancí se může na začátku sezony pochlubit nováček I. A třídy FK Cvikov.

21.8.2007

Kotek (vzadu Kuběj) Foto: Deník

Dva zápasy, šest bodů a první místo. S takovou bilancí se může na začátku sezony pochlubit nováček I. A třídy FK Cvikov. V sobotu importoval vítězství z Lomnice.
Lomnice – Cvikov 2:3 (1:1)
Hosté od první minuty dávali najevo, že si jedou pro body, nečekaně ale udeřil na druhé straně M. Drábek, který ve spletité situaci protlačil míč do sítě. Po několika šancích hostů, z nichž tu největší měl Brenn, byl Cvikov ve 44. minutě za svou útočnou snahu odměněn, když křižnou přihrávku od Kuběje zachytil Stehlík a vyběhnuvšího gólmana přehodil – 1:1.
Na začátku II. půle se Lomnice pouze bránila. Nejprve Kuběj přestřelil, aby v 64. min. po rohovém kopu ze skrumáže před brankou otočil stav na 1:2. Za dvě minuty se k odraženému míči dostal Jirák, který z 20 metrů parádní střelou vymetl levou šibenici – 1:3. Dvanáct minut před koncem zlikvidoval efektní „nůžky“ domácího Stehlíka Machačný, za chvíli na druhé straně se Brennův trestňák odrazil od břevna za brankovou čáru, ale rozhodčí gól neuznal, a tak se o korekci výsledku postaral v 91. minutě Náhlovský – 2:3.
„Kluci zvládli utkání na výbornou a za kolektivní výkon jim musím poděkovat, stejně jako našim věrným divákům, kteří s námi do Lomnice jeli,“ říkal spokojený kouč Jiří Jirák.
Cvikov: Machačný – Urban, Rudinský, Červenka, Bobelák – Kotek (80. Kaiser), Smeták (88. Houžvička), Jirák, Brenn – Stehlík, Kuběj.

Další zprávy z regionu najdete zde

21.8.2007 VSTUP DO DISKUSE

Pokusy s prototypy třiček v českolipském Centru textilního tisku.
5

Patrioti z Lípy mají na triku obtisk kanálu

Úřad práce. Ilustrační foto.

Nezaměstnanost klesá pomaleji. Hrozí úplné zastavení

Hokejisti České Lípy byli v Turnově blízko k výhře

Liberecký kraj - Více než vyrovnanou partii s lídrem Krajské ligy mužů odehráli hokejisté České Lípy ve 13. kole na ledě Turnova.

Pojištění pracovní neschopnosti může vytrhnout trn z paty

Dlouhodobá léčba nemoci nebo úrazu zamává nejen s psychikou člověka, ale také s jeho peněženkou. Pokud nemáte našetřenou solidní rezervu, zamyslete se nad připojištěním pracovní neschopnosti. Může vám přijít vhod. Co byste o připojištění měli vědět prozrazuje David Kučera, finanční poradce Partners.

Bor po mnoha letech dosáhl svého

Nový Bor - Sbírky novoborského sklářského muzea mu konečně i patří. Další muzea spravující papírově cizí předměty budou následovat.

Do České republiky míří orkán. Už ráno komplikoval dopravu silný vítr a sníh

Severní Čechy - Dopravu v České republice v pondělí ráno omezily především zbytky sněhu a na některých místech také silný vítr. Opatrní by řidiči měli být zejména na silnicích druhých a nižších tříd ve vyšší polohách.