Dva zápasy, šest bodů a první místo. S takovou bilancí se může na začátku sezony pochlubit nováček I. A třídy FK Cvikov. V sobotu importoval vítězství z Lomnice.
Lomnice – Cvikov 2:3 (1:1)
Hosté od první minuty dávali najevo, že si jedou pro body, nečekaně ale udeřil na druhé straně M. Drábek, který ve spletité situaci protlačil míč do sítě. Po několika šancích hostů, z nichž tu největší měl Brenn, byl Cvikov ve 44. minutě za svou útočnou snahu odměněn, když křižnou přihrávku od Kuběje zachytil Stehlík a vyběhnuvšího gólmana přehodil – 1:1.
Na začátku II. půle se Lomnice pouze bránila. Nejprve Kuběj přestřelil, aby v 64. min. po rohovém kopu ze skrumáže před brankou otočil stav na 1:2. Za dvě minuty se k odraženému míči dostal Jirák, který z 20 metrů parádní střelou vymetl levou šibenici – 1:3. Dvanáct minut před koncem zlikvidoval efektní „nůžky“ domácího Stehlíka Machačný, za chvíli na druhé straně se Brennův trestňák odrazil od břevna za brankovou čáru, ale rozhodčí gól neuznal, a tak se o korekci výsledku postaral v 91. minutě Náhlovský – 2:3.
„Kluci zvládli utkání na výbornou a za kolektivní výkon jim musím poděkovat, stejně jako našim věrným divákům, kteří s námi do Lomnice jeli,“ říkal spokojený kouč Jiří Jirák.
Cvikov: Machačný – Urban, Rudinský, Červenka, Bobelák – Kotek (80. Kaiser), Smeták (88. Houžvička), Jirák, Brenn – Stehlík, Kuběj.

Další zprávy z regionu najdete zde