Fotogalerie z víkendových zápasů

Konečně! Toto slovo si zcela určitě řekla většina fanoušků mužstva TJ Doksy. Dokští doma porazili Nové Město poměrem 3:1 a poprvé v nové sezoně si do tabulky I. B třídy připsali výhru.
Doksy – Nové Město 3:1 (0:0)
Domácí měli od začátku více ze hry, jenže střelecká impotence, s níž se trápí již delší dobu, pokračovala celých 45 minut.
Tak například v 8. min. Jurčík vystihl chybnou rozehrávku obrany, ale v ideální pozici přestřelil. Za sedm minut orazítkoval břevno Kolařík a zanedlouho kapitán Vágner neproměnil samostatný průnik na gólmana. Na druhé straně musel před hostujícím útočníkem zasáhnout gólman Prskavec. Kýženým gólem neskončila ani hezká spolupráce Švece se Švermou, jemuž pokazil radost novoměstský brankář.
Sterilitu Doks vyléčil až po změně stran Milan Vágner, jenž se stal ústřední postavou zápasu. Během třinácti minut totiž hned třikrát rozvlnil síť a mohl tak svůj tým uklidnit.
„Ale do prvního gólu to bylo střelecké trápení,“ řekl našemu Deníku autor čistého hattricku.
Hosté snížili na 3:1 až čtvrt hodiny před koncem z trestného kopu, kdy hostující Burský propasíroval míč skrz postavenou zeď. Na víc neměli.
Branky: 51., 56. a 64. Vágner – 75. Burský.
Doksy: Prskavec – Svatý, Sommer,Vaňátko, Zajkr – Jurčík, Švec, Kolařík , Šverma – Vágner, Štastný (Zoubek, Mareček, Cenger). Trenér Vladislav Chmela.