Parádní zápas byl k vidění v rámci pátého podzimního kola II. třídy OP v Jablonném. Souboj dvou finalistů uplynulého ročníku Poháru českolipského Deníku přinesl celkem šest gólů. Nakonec díky remíze 3:3 zůstal domácí Tatran na čele tabulky o dva body právě před Jestřebím.
Překvapením je porážka třetího V. Valtinova od předposlední H. Police, svou první výhru v sezoně si připsala Stružnice, která přehrála Brniště.
Kravaře – Dubá 0:1 (0:0)
Jedinou branku zápasu, ve kterém měli domácí více šancí, ale v koncovce selhali, dal hostující Milan Heptner, když lobem přehodil vyběhnuvšího gólmana. „Od jara jsem čekal, až se trefím, tak snad už jsem se konečně chytil,“ řekl šťastný střelec. Rozhodčí Král.

Holany – D. Libchava 0:1 (0:0)

V nervózním a oboustranně tvrdě hraném duelu rozhodl o třech bodech pro hosty kuriózní gól Korose přímo z rohového kopu. „Chybí nám citelně Horváth, jenž si odpykává disciplinární trest. On přece jen dokáže kluky na hřišti vyburcovat a sám s míčem něco vymyslet,“ přiznal vedoucí holanského mužstva Jaroslav Lupoměský. Rozhodčí Eliáš.

Kamenice – Skalice B 1:1 (1:0)
Domácí celek šel do vedení ve 30. minutě zásluhou Kolínského. Po přestávce ale rezerva přidala a v 75. zaslouženě vyrovnala. Hosté v závěru dokonce sahali po třech bodech, ovšem výsledek se nezměnil. Rozhodčí German, diváků 40.

H. Police – V. Valtinov 2:0 (0:0)

Hornopoličtí zahodili v I. půli několik příležitostí ke změně bezbrankového skóre, ale vše si vynahradili po přestávce. Branky: Jetmar, Vodný. Rozhodčí Řezáč.

Stružnice – Brniště 4:1 (3:0)
Hosté se nestačili ještě ani rozkoukat a v 10. minutě prohrávali 0:3. Branky: Linhart J. 2, Šámal D., Hendrych – Zelenka. Rozhodčí Jánský.

Jablonné – Jestřebí 3:3 (0:1)

O průběhu zápasu píšeme podrobněji na jiném místě.

Kam. Šenov – Žandov 1:3Podrobnosti jsme nezískali.