Po debaklu v Doksech si chtěly Bukovany jistě vylepšit náladu v domácím utkání s Novým Městem p. Smrkem. Podařilo se.
Bukovany - Nové Město p. S. 3:2 (1:1)
Domácí měli od začátku mírnou převahu, kterou ale nedokázali gólově zúročit. Byli to naopak hosté, kteří šli jako první do vedení, když domácí špatně odhlavičkovali míč – 0:1.
Bukovanům se však alespoň podařilo do přestávky vyrovnat. Sedlák přihrál volnému Jindrovi, pro kterého už nebyl problém vsítit branku – 1:1.
Domácímu trenérovi se povedlo střídání. Nastoupil Bárta, který připravil dva góly. V 54. minutě využil spolu se Sedlákem nedorozumění hostující obrany – 2:1.
Další gól přichystal Bárta Ujkovi – 3:1.
Tento gól rozčílil hosty natolik, že jim rozhodčí vyloučil dva hráče.
I když oslabeni o dva hráče, přesto měli hosté více ze hry a v 73. snížili na konečných 3:2.

Rozhodčí: Mařatka. Žl. k.: 5:2. Diváci: 50.
Bukovany: Michl – Půlpán, Adámek (65. Vetešník), Švitorka, Svoboda – Jeřábek, Krok, Ujka, Samek – Jindra (50. Bárta), Sedlák (78. Valta).