Šlágr kola se odehrál v České Lípě mezi místní Lokotkou a Kunraticemi. Po prvním poločase vedli hosté, ale po změně stran přišel zvrat. „Během chvíle jsme dostali tři branky a to nás položilo,“ říká z tábora hostů Josef Ondřejka.
Lokomotiva se tak posunula na druhou příčku. Do čela třetí třídy se dostala FK Sosnová, která vyhrála v Oknech těsně 0:1. „Letos se můžeme opravdu spolehnout na obránce a brankáře“, říká Josef Fábera a dodává: „Také máme více štěstí, než dříve.“
Na opačné straně tabulky je Tuhaň, která zatím v této sezoně nezískala ani bod. „Herně za ostatními nezaostáváme, problém je v tom, že nedáváme góly,“ vysvětluje situaci kapitán týmu Jan Černý.
Loko Č. Lípa – Kunratice 5:2 (0:1)
Branky: Černý 3x, Vnuk, Vacula – Malý, Kadlec.
Ve druhém poločasu byli domácí rychlejší, důraznější a bojovnější.
Zahrádky – Dobranov 0:3 (0:0)
Domácí byli v první půli lepší, ale bez gólového efektu. Za stavu 0:1 neproměnili domácí penaltu. Branky: Vinš 2x, Židlický.
SK Sosnová – Zákupy 1:1 (1:1)
Skóre utkání otevřel po samostatné akci domácí Konečný zkušeně střelou k tyči. Hosté srovnali z chumlu před brankářem. Hosté navíc ještě neproměnili penaltu. Rozhodčí: Rác. Diváci: 80.
Blíževedly – Doksy B 0:2 (0:1)
Hosté z Doks hráli od začátku s přehledem. Ve 30. minutě se z velkého vápna levačkou trefil Horčík. Ve druhé půli se ještě trefil Vl. Líbal.
Okna – FK Sosnová 0:1 (0:1)
Velmi vyrovnaný zápas se rozhodl vlastním gólem domácí obrany v 23. minutě. Okenští zahodili několik šancí, zejména ve druhém poločase.
Lindava – Tuhaň 2:1 (2:1)
Branky: Moravec 2x – Dufek. Rozhodčí: Pospíchal.
Dubnice A – Polevsko 3:2
Branky hostí: Stýblo, Hrach.
Lokomotiva teď zajíždí do Dobranova, který doma letos ještě neprohrál. FK Sosnová má na pohled přijatelnější los, jenže jejich soupeř Zahrádky naopak ještě venku nezažil porážku. Ani bývalý lídr Kunratice se jistě nezlobí na los. Jenže Tuhaň už také potřebuje bodovat.