Lídr Kunratice A sesazen

ČESKOLIPSKO - Do čela se dostala FK Sosnová, následována Lokomotivou.

19.9.2007

Ilustrační fotoFoto: Deník

Šlágr kola se odehrál v České Lípě mezi místní Lokotkou a Kunraticemi. Po prvním poločase vedli hosté, ale po změně stran přišel zvrat. „Během chvíle jsme dostali tři branky a to nás položilo,“ říká z tábora hostů Josef Ondřejka.
Lokomotiva se tak posunula na druhou příčku. Do čela třetí třídy se dostala FK Sosnová, která vyhrála v Oknech těsně 0:1. „Letos se můžeme opravdu spolehnout na obránce a brankáře“, říká Josef Fábera a dodává: „Také máme více štěstí, než dříve.“
Na opačné straně tabulky je Tuhaň, která zatím v této sezoně nezískala ani bod. „Herně za ostatními nezaostáváme, problém je v tom, že nedáváme góly,“ vysvětluje situaci kapitán týmu Jan Černý.
Loko Č. Lípa – Kunratice 5:2 (0:1)
Branky: Černý 3x, Vnuk, Vacula – Malý, Kadlec.
Ve druhém poločasu byli domácí rychlejší, důraznější a bojovnější.
Zahrádky – Dobranov 0:3 (0:0)
Domácí byli v první půli lepší, ale bez gólového efektu. Za stavu 0:1 neproměnili domácí penaltu. Branky: Vinš 2x, Židlický.
SK Sosnová – Zákupy 1:1 (1:1)
Skóre utkání otevřel po samostatné akci domácí Konečný zkušeně střelou k tyči. Hosté srovnali z chumlu před brankářem. Hosté navíc ještě neproměnili penaltu. Rozhodčí: Rác. Diváci: 80.
Blíževedly – Doksy B 0:2 (0:1)
Hosté z Doks hráli od začátku s přehledem. Ve 30. minutě se z velkého vápna levačkou trefil Horčík. Ve druhé půli se ještě trefil Vl. Líbal.
Okna – FK Sosnová 0:1 (0:1)
Velmi vyrovnaný zápas se rozhodl vlastním gólem domácí obrany v 23. minutě. Okenští zahodili několik šancí, zejména ve druhém poločase.
Lindava – Tuhaň 2:1 (2:1)
Branky: Moravec 2x – Dufek. Rozhodčí: Pospíchal.
Dubnice A – Polevsko 3:2
Branky hostí: Stýblo, Hrach.
Lokomotiva teď zajíždí do Dobranova, který doma letos ještě neprohrál. FK Sosnová má na pohled přijatelnější los, jenže jejich soupeř Zahrádky naopak ještě venku nezažil porážku. Ani bývalý lídr Kunratice se jistě nezlobí na los. Jenže Tuhaň už také potřebuje bodovat.

19.9.2007 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

annonce-logo

Nabídky práce

+ Podat inzerát

Doprava a logistika - Doprava a logistika Vedoucí skladu21 000 Kč

Úředníci ve skladech Řidič VZV. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 21000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Hledáte pracovní uplatnění ve výrobním podniku v České Lípě na pozici ŘIDIČ / ŘIDIČKA VZV ve dvousměnném provozu? Pak tato pracovní nabídka může být právě pro Vás., Požadujeme: řidičský průkaz na VZV + praxi v obsluze VZV minimálně 6 měsíců, zkušenost s ovládáním skladového jeřábu výhodou, případně poskytneme zaškolení, dobrý zdravotní stav, spolehlivost, dochvilnost, trestní bezúhonnost., Nabízíme: možnost profesního uplatnění ve stabilní a silné nadnárodní společnosti s více než 100letou tradicí, práci s vlastní odpovědností, odpovídající mzdové hodnocení, zaměstnanecké benefity: Stravenky, benefitní portál Cafeterie, příspěvky na sport, kulturu nebo cestování, 5 týdnů dovolené, příspěvky na pojištění, firemní společenské akce, firemní školka v průběhu prázdnin., Ke mzdě náleží veškeré zákonné příplatky. Jedná se dvousměnný provoz pondělí - pátek, nejedná se o práci o víkendech., Nástup IHNED., , Pozice je vhodná pro absolventy!, První kontakt na email: kariera@ewals.cz.. Pracoviště: Ewals cargo care, spol. s r. o. - 001, Děčínská, č.p. 1762, 470 01 Česká Lípa 1. Informace: Jana Materna, +420 487 883 379.

Cestovní ruch a hotelnictví - Cestovní ruch a hotelnictví Pokojská13 500 Kč

Uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních POKOJSKÁ/Ý. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 13500 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Náplní práce je úklid hotelových a společných prostor., Požadujeme řidičský průkaz skupiny B., Nabízíme: ubytování, zaměstnanecké obědy, příjemný kolektiv.. Pracoviště: Malevil, s.r.o., 471 25 Jablonné v Podještědí. Informace: Laura Ryvolová, +420 777 361 363.

Doprava a logistika - Doprava a logistika Skladník108 Kč

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků Skladník - řidič VZV. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 108 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Skladník - řidič VZV - práce a činnosti ve skladu, kontrola zakázek uložených na paletách, balení palet ukládání do skladu, vydávání zakázek ze skladu a nakládání je na dopravní prostředek, zpracování měsíční inventury s nadřízeným a plnění dalších úkolů., Práce je ve dvousměnném provozu (6.00-14.00 hod a 10.00-18.00 hod) , Nástupní plat 108,- Kč/hod s možností navýšení po zapracování, příspěvek na stravování ., Vzdělání vyučení, průkaz na VZV a praxe v řízení VZV výhodou., Datum nástupu dle dohody. Pracovní smlouva na dobu určitou (1 rok) s možností prodloužení se zkušební dobou 3 měsíce., Místo výkonu práce : Pražská č.p.548, 472 01 Doksy., Kontaktní osoba : Dagmar Šťásková, tel. : +420 487 882 311, e-mail : Dagmar.Staskova@folobal.cz. Pracoviště: Fol-obal, společnost s ručením omezeným (zkráceně fol-obal, s r.o.), Pražská, č.p. 548, 472 01 Doksy. Informace: Dagmar Šťásková, +420 487 882 311.

Technika a elektrotechnika - Technika a elektrotechnika Seřizovač16 480 Kč

Seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) Obsluha obráběcích strojů. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 16480 kč, mzda max. 18000 kč. Volných pracovních míst: 4. Poznámka: Zaměstnavatel:Profi Jobmaster Agency s.r.o., Místo výkonu práce: Stráž pod Ralskem, Kontakt:Benca Roman, tel.: 608 447 777, email:info@profijobmaster.cz, osobně: Dr. M. Horákové 185/66, Liberec, 2. patro PO a ST od 8:00 - 16:00 hod., Jedná se o práci na dvousměnný provoz., Pozice je vhodná i pro cizince.. Pracoviště: Profi jobmaster agency s.r.o. - renokar-cnc s.r.o, Ploučnická, č.p. 422, 471 27 Stráž pod Ralskem. Informace: Roman Benca, +420 608 447 777.