Ani sedmé hrané kolo nejvyšší okresní fotbalové soutěže, II. třídy OP, tříbodovou radost pro tým z Holan nepřineslo. Aktuálně poslední celek tabulky podlehl Lokomotivě Kravaře 3:5. „Udělali jsme zbytečné hrubé chyby v obraně a ani gólman nás tentokrát nepodržel,“ litoval vedoucí mužstva Jaroslav Lupoměský. „Snad se výhry už konečně dočkáme v sobotu, kdy hostíme Kamenici.“ Ta podlehla doma s Dubou 1:2, přestože v poločase o gól vedla. „Opět se nám nevydařila druhá půle, za kterou si hosté vítězství zasloužili,“ přiznal kamenický funkcionář Jiří Pokorný.
Ke dnu se propadlo po porážce od Jestřebí Brniště. „Zápas jsem neviděl, ale prý jsme si nějaké šance vytvořili, jenže jako tradičně je zahodili,“ konstatoval sekretář klubu Ladislav Zlatohlávek.
Kravaře – Holany 5:3 (3:2)
Hosté vyrobili ve vlastní šestnáctce řadu chyb a díky tomu si Kravaře snadno připsaly tři body. Branky Holan: Štěpánek 2, Koleňák J. Rozhodčí Jánský. ČK 0:1.
Kamenice – Dubá 1:2 (1:0)
Po nádherné brance domácího J. Šauera převzali otěže zápasu Dubští a skóre po obrátce otočili. Rozhodčí Eliáš. Diváků 60.
H. Police – D. Libchava 1:1 (1:0)
Horní Police šla do vedení zásluhou Vodného, ale spravedlivou remízu zařídil po přestávce Kostůň. Rozhodčí Pluhař. Diváků 30.
K. Šenov – Skalice B 1:1 (0:0)
Konečný výsledek se zrodil až v posledních pěti minutách zápasu. V 85. po signálu s Juríčkem propálil obranný val Neumajer a za dvě minuty proměnil penaltu Hrdlička. Obě ještě mužstva orazítkovala břevna. Rozhodčí Tykva.
Jablonné – V. Valtinov 3:0 (2:0)
Prestižní sousedské derby přilákalo rekordních 300 diváků. Ze zasloužené výhry se však radovali fandové Tatranu. Branky: Hetver 2, Brodil M.
Stružnice – Žandov 5:2 (1:1)
Domácímu Dynamu vyšel úvod II. půle. Za stavu 3:1 hosté neproměnili pokutový kop a to je položilo. Branky: Linhart 3, Šámal, Benedikt – Ulman 2. Rozhodčí Řezáč.
Brniště – Jestřebí 0:4 (0:1)
Branky: Michlík, Barvíř, Zdražil, Hraník. Rozhodčí Král. Diváků 50.