Sedm kol po sobě nezabodoval nováček III. třídy z Oken. Povedlo se mu to až nyní, kdy otočil nepříznivý poločasový výsledek s Lindavou. Naopak rozjeté Doksy B posedmé v řadě vyhrály, tentokrát na ně nestačily Zahrádky. Poslední Blíževedly hodně potrápily domácí Dubnici, ale na body to nestačilo.
SK Sosnová – Tuhaň 0:0
V první půli měli navrch hosté, byli fotbalovější, kombinačně lepší, ale chyběla jim koncovka. Ve druhém poločase domácí získali herní převahu, ale také bez efektu, pouze Kadlec trefil břevno. Rozhodčí Pluhař, 30 diváků.
Dubnice – Blíževedly 1:0 (0:0)
Bylo to utrápené vítězství domácího favorita, jehož spasil vítěznou brankou Svatoš. Výborně řídil rozhodčí Pospíchal.
Okna – Lindava 4:2 (1:2)
Hned v 1. minutě šli Okenští do vedení, ale za 30 sekund inkasovali a před přestávkou Lindava zvrátila na 1:2. Po změně stran udělal trenér Líbal změny v sestavě a Svoboda čistým hattrickem položil hosty na kolena. Branky: Svoboda 3, Šobek ml. – Havlas Petr, Pokorný. S přehledem řídil Štrébl, 80 diváků.
Zahrádky – Doksy B 1:3 (0:2)
Domácí měli problémy se sestavou, a tak na velmi dobře hrající hosty neměli. Branky: Chladík L. – Líbal Vl., Mareček, Folbrecht. Rozhodčí Pospíchal.
Loko Č. Lípa – Zákupy 5:0 (3:0)
Lokomotiva podala velmi kvalitní a zodpovědný výkon, soupeře k ničemu nepustila a vyhrála naprosto zaslouženě. Branky: Černý 3, Peták, Denk. Rozhodčí Bitala.
Kunratice – Polevsko 3:1 (2:1)
Utkání hrané v přátelském duchu bylo jasně v režii domácích, kteří trestali hrubé chyby obrany. Hosté sice na konci poločasu snížili, ale to bylo z jejich strany vše. Branky: Pyroh 2, Kukla – Hovorka. Rozhodčí Rác, diváků 80.
Dobranov – FK Sosnová 2:3 (2:1)
Dobranovští měli skvělý začátek: už v 10. minutě vedli 2:0. Pak přišla hrubka obrany a Sosnová se chytla, když v posledních deseti minutách dvěma góly výsledek otočila. Branky: Marko, Židlický – Dick 2, Sameš. Rozhodčí Mareček.