Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Přišlo na adresu Českolispkého Deníku

ČESKÁ LÍPA - Dovolte mi, abych reagoval na článek ze sobotního vydání, který se tak trochu týká mé osoby.

19.10.2007
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: Deník

Dovolte mi, abych reagoval na článek ze sobotního vydání, který se tak trochu týká mé osoby. Předem bych chtěl poděkovat p. Josefovi za to, že mne řadí mezi dobré fotbalové rozhodčí, na druhou stranu nevím, kde vzal informaci, že jsem šéfem FK Sosnová, a jsem členem obsazovacího úseku!! Delegovat rozhodčího k utkání může právě jen obsazovací úsek. Jestliže jsem přítomen utkání, ke kterému nejsou delegováni tři rozhodčí, je mou povinností utkání řídit v roli hlavního rozhodčího, nebo asistenta rozhodčího. Nemůžu za to, že fotbalových rozhodčích je málo a utkání nemohou být obsazována tak, jak mají tj. po třech rozhodčích na každém utkání. Dokud ale budou jména rozhodčích očerňována v tisku, stav naší základny se nikdy nezvedne.
Na závěr bych jen dodal to, že jsem se nikdy nedelegoval (nejde to) na žádné utkání a to, že jsem příznivcem nějakého klubu neznamená, že budu nějakým způsobem poškozovat kluby ostatní.
S pozdravem
Michal Janovský, fotbalový rozhodčí OFS Česká Lípa.
mail: janovsky.m@post.cz

Další zprávy z regionu najdete zde

19.10.2007 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Tradiční charitativní show modelingové agentury Reas Agency, který proběhla v Novém Boru, letos pomohla malému Damienovi z České Lípy, který po mozkové obrně zůstal tělesně postižený.
19

OBRAZEM: Modelky v Boru předváděly pro dobrou věc

Peníze. Ilustrační fotografie.

ANKETA: Měla by existovat možnost posílat část sociálního pojištění na rodiče?

Sněhový festival zamíří v sobotu do Nového Boru

Nový Bor - Celovečerní pásmo špičkových filmů o extrémním lyžování, zimním lezení, skialpinismu a dalších zimních radovánkách přinese Snow Film Fest, který se uskuteční v sobotu 21. října od 16 hodin v Městském kině v Novém Boru.

ANKETA: Měla by příští vláda umožnit zdravotní nadstandardy?

Liberecký kraj - Dvacet zásadních otázek položil Deník hlavním volebním tvářím devíti stran v Libereckém kraji. Jejich odpovědi vám mohou pomoci při rozhodování, koho budete volit. Sami si také můžete v naši anketě postupně odpovědět na všechny tyto otázky. 

ANKETA: Měli by otcové povinně čerpat část rodičovské dovolené?

Liberecký kraj - Dvacet zásadních otázek položil Deník hlavním volebním tvářím devíti stran v Libereckém kraji. Jejich odpovědi vám mohou pomoci při rozhodování, koho budete volit. Sami si také můžete v naši anketě postupně odpovědět na všechny tyto otázky. 

Strany a hnutí v kraji vysílají do volebního boje nejvíc žen v ČR

Liberecký kraj - V Libereckém kraji postavilo kandidátky pro volby do Poslanecké sněmovny celkem 24 stran. Devět z nich, tedy 32 procent, má v čele ženu. Z pohledu genderové politiky jsme tak na tom nejlépe z celé republiky

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení