Druhým kolem pokračoval zimní fotbalový turnaj Jakub Cup.
N. Bor – N. Oldřichov 2:3 (0:2)
Hned první minuty ukázaly, že to bude zajímavý fotbal. Domácí dorostenci dvakrát v úvodu ohrozili soupeřovu branku, ale gól nedali, a tak přišel trest na opačné straně. Oldřichovští využili zaváhání v obraně N. Boru a rychlonohý Stromecký otevřel skóre – 0:1.
Domácí si pak ještě vypracovali další šanci, ale opět ji neproměnili. Poté na druhé straně přišel trestný kop od postranní čáry, na centr si nejvýše vyskočil P. Bílý a Oldřichovští vedli o dvě branky.
Druhý poločas zahájili domácí hráči náporem. Několikrát se velmi dobře předvedl mladý Třešňák a byl to právě on, koho musela oldřichovská obrana zastavit jen za cenu faulu. Následovala penalta, kterou proměnil Zifčák a Novoborští se mohli radovat – 1:2. Za pár okamžiků bylo srovnáno, když se v pokutovém území prosadil Třešňák – 2:2. Nabuzení domácí dorostenci mohli jít dokonce do vedení poté, co střelu Zifčáka Blažek vyrazil před Knespla, jenže ten poslal míč nad branku. Rozhodující okamžik utkání přišel v samém závěru. Nedorozumění v defenzivě N. Boru využil Pícha, který přesnou střelou stanovil na konečných 2:3. Rozhodčí Bitala. ⋌(job)
Tuhaň – Stružnice 1:1 (0:1)
První poločas se nesl ve znamení ofsajdů. Útočníci Stružnice jich zaznamenali celkem 8. Ale i toto číslo podtrhuje fakt, že Stružnice měla v úvodní půli převahu. Svůj tlak vystupňovala v 16. minutě, kdy nejprve výjimečně nesklapla ofsajdová past obrany Tuhaně, do samostatného úniku se dostal Koždoň a ve velkém vápně byl brankářem faulován. Pokutový kop však sám faulovaný neproměnil. Bezprostředně poté měli hráči Stružnice další velké šance, ale špatným zakončením je nevyužili. Tuhaň se ze středu pole jen těžko dostávala před branku soupeře, ale kolem 30. minuty zápasu si přece jen vypracovala dvě příležitosti. Nejprve Tuhanští vystřelili z velkého vápna těsně nad a minutu poté pálili v gólové situaci ze tří metrů do soupeřova brankáře. A když ani přímý kop Stružnice ze slibné vzdálenosti neznamenal změnu skóre, tak poločas skončil 0:0.
V úvodu druhé půle Stružnice jasně naznačovala, že chce střílet góly a dostala soupeře pod tlak. Do velké šance se samostatným únikem probojoval v 47. minutě Šindelář, ale střelou nad jen těsně minul. O sedm minut později dostal ten samý hráč přihrávku do běhu a z dvaceti metrů poslal míč přesnou střelou ke vzdálenější tyči. Stružnice šla do vedení 1:0. Tuhaň gól motivoval k větší aktivitě, srovnala se soupeřem krok a v 67. minutě i skóre. Šimon byl po průniku přes 3 hráče faulován na hranici šestnáctky a sám se následně postavil k provedení pokutového kopu. Nekompromisní ranou pod břevno nedal gólmanovi nejmenší šanci. Branky: 47. Šindelář - 67. Šimon.⋌(les)
K. Šenov – Č. Lípa 0:7 (0:1)
Šenovští začali hrát opět velice dobrý kombinační fotbal a hlavně s míčem po zemi. Běhaví dorostenci si s tím dlouho nevěděli rady. Přesto první poločas vyhráli tak trochu brankou z nepředvídané střely – 0:1. Druhý poločas se stav neměnil, ale bylo stále znatelnější, že hráči Šenova ztrácejí síly. Toho postupně začali dorostenci využívat a dávat také góly. Konečný výsledek 0:7 je pro ně krutý a trochu nespravedlivý. Rozhodčí Klimt.