Na velmi dobrém travnatém povrchu svého stadionu odehráli fotbalisté Řezuz Děčín v sobotu odpoledne svůj poslední přípravný duel před vypuknutím bojů v jarní části přeboru Ústeckého kraje.
Ke generálce si druhý tým tabulky pozval divizní Jiskru Nový Bor a každému z týmů patřil jeden poločas. Branky se však hrstka diváků nedočkala, fotbal to ale nudný nebyl.
Řezuz Děčín – Nový Bor 0:0
První půle patřila hostům z českolipského regionu. Ti si vytvořili územní převahu a měli i několik šancí. Ta největší se zrodila ve 12. minutě, děčínský brankář Chodura se ale vytáhl a hbitým zákrokem na brankové čáře zamezil už téměř jistému gólu. Ostatní střely hostů už tak nebezpečné nebyly. Děčínští hráči se také několikrát dostali na dostřel novoborské brance, jenže místo střel příliš dlouho kombinovali a hostujícího brankáře prakticky neohrozili.
To po přestávce to už byla ze strany Děčína jiná káva. Hned v prvních minutách prověřili pozornost vystřídavšího brankáře Nového Boru dvěma hlavičkami Jirchář a Hubený a zvláště ta druhá přímo volala po gólu. V 62. minutě zahrával trestný kop Runt, parádním obloučkem trefil spojnici břevna a tyče novoborské branky, míč se odrazil do skrumáže a poté dal Wenzel gól, rozhodčí ale usoudili, že stál v ofsajdu.
V dalším průběhu měli velice dobré příležitosti ke skórování domácí Kováč, Hubený, Dvořák a Wenzel, branka hostů však byla zakletá. Když pak osm minut před koncem zlikvidoval ojedinělou jedovku hostů brankář Chodura, skončilo utkání 0:0.