Po pěti kolech jsou na čtvrtém místě jen o bod za vedoucím týmem a v příštím kole jedou do Frýdlantu, které je poslední.
Mimoň B - Habartice 2:1 (1:1)
Dobrý dojem ze začátku sezony mimoňského béčka kalí jen počet obdržených branek, který se zatím ustálil na čísle 13. V čemž jsou druzí nejhorší po Frýdlantu.
Domácím skvěle vyšel začátek. V 6. minutě zahrávali roh, na který si nejlépe vyskočil Konopiský a jeho hlavičku zastavil hostující hráč na brankové čáře rukou. Rozhodčí jednoznačně odpískal pokutový kop, který proměnil Maslen – 1:0.
Nejenom v prvním poločase, ale po celý zápas byla hra vyrovnaná.
Mladému týmu z Habartic se povedlo vyrovnat ve 25. minutě, když využil chyby domácích – 1:1.
Dobrý výkon podal mimoňský brankář Michálek, který několikrát svůj tým podržel.
Domácí trochu prostřídali sestavu, což také vedlo ke gólu, který se jim podařilo vstřelit v 90. minutě. Autorem branky byl Holas, který dokázal skórovat i den předtím za A–tým v Hejnicích.
Mimoňské béčko tedy nyní čeká zápas ve Frýdlantu. Jak už bylo zmíněno, je v tuhle chvíli na posledním místě, ale bude jistě chtít odčinit krutou porážku 0:8, kterou utržil v České Lípě. Takže mimoňské béčko nečeká v žádném případě lehký zápas.

Branky Mimoně: 6. Maslen (pen) a 90. Holas.
Mimoň B : Michálek – Štefanec, Konopiský, Švehla, Miler – Maslen, Šena, Holas, Opelt – Netolický, Foubík (Löbl, Kasal, Slavík). Trenér Zdeněk Rovný

Další zprávy z regionu najdete zde