V tomto kole jel českolipský lídr krajského přeboru na horkou půdu do Pěnčína, kde již několik týmů z předních příček ztratilo body.
FC Pěnčín - FK Česká Lípa 1:1 (0:0)
První poločas patřil oběma soupeřům, hrál se vyrovnaný fotbal. Čekalo se na první zaváhání. Poprvé zahrozili hosté. Brož přihrál před branku Rašínovi, ten zatáhl míč k vápnu, pak přihrál před branku, kde Leitner poslal balón těsně vedle tyče. Pak přišla největší gólová šance domácích, kdy po střele Krejčíka skončil míč na břevně českolipské branky. Poté zmařil dvě šance domácí Vopřátko, vychytal jej gólman Řezáč. Lípa zahrozila v 36. minutě po pěkné akci Rataje, který přihrál před vápno Leitnerovi, který využil uklouznutí atakujícího obránce k průniku a následné střele, jenže gólman Pivrnec míč vytáhl na rohový kop. Poté mohl skóre otevřít Rašín, když vnikl do vápna, ale brankář jeho střelu vyrazil nohama.
Na začátku druhé půle ohrozil domácí branku Leitner, ale gólmana nepřekvapil. Pak přišla 49. minuta, kdy domácí Bém zahrál ve vápně rukou a hlavní rozhodčí nařídil pokutový kop. K míči se postavil Leitner, jenže míč poslal do středu branky, kde jej vyrazil gólman Pivrnec před sebe k Rašínovi, jenže ten mířil nad branku.
Pak přišla šance Půlpána, ale měl smůlu, když jeho střelu tečoval nohou domácí obránce nad branku. V té době byla Lípa lepším celkem, soupeře přehrávala, ale gól se jí nedařilo vstřelit. To se podařilo domácím po faulu Kolegara ve vápně a následné penaltě Sekeráka, kterému nejdříve Řezáč míč vyrazil, ale na jeho následnou dorážku byl již krátký – 1:0. Poté Lípu podržel gólman Řezáč, když kryl střelu Záveského. Vyrovnávajícího gólu se českolipští hráči dočkali v 80. minutě, kdy Leitner hlavou prodloužil centr na Zeidlera, který hlavou přehodil gólmana Pivrnce – 1:1.
Šest minut před koncem Leitner opět přihrál Zeidlerovi, ten si opět hlavou přehodil obránce a poté se chystal vystřelit, jenže gólman jeho úmysl vystihl a včas míč odkopl. V závěru utkání měli českolipští velkou smůlu, když Leitner trefil tyč domácí branky. Poté se hosté dožadovali dalšího pokutového kopu po stažení Zeidlera za dres k zemi v trestném území, ale píšťalka hlavního sudího zůstala němá. V nastaveném čase ještě hosté rozehráli nepřímý kop z hranice penalty, jenže Leitner poslal míč nad.
Branky: 70. Sekerák (PK) – 80. Zeidler. Rozhodčí Nádeník, ŽK 3:1.
FK Česká Lípa: Řezáč – Kincl, Kolegar, Hapiák, Rataj – Rašín, Benc, Brož, Půlpán – Leitner, Čonka (75. Zeidler).
Českolipský trenér Václav Rys k utkání řekl: „Odehráli jsme nejlepší utkání venku nebo vůbec. Dařila se nám kombinace. Myslím si, že fotbal je krásný v tom, že když hrajete dobře, tak nemusíte vždy vyhrát. Kdybychom proměnili pokutový kop, tak jsme zřejmě zvítězili. Myslím si, že když dáme gól až v 80. minutě, tak je bod dobrý.“
Domácí kouč Mrijaj: „Zasloužená remíza. Zápas to byl vyrovnaný, na čemž jsme se shodli i s trenérem Rysem. My měli za stavu 1:0 několik šancí, ale neproměnili. Na konci jsme naopak měli štěstí, když soupeř nevyužil tři tutovky. Pro nás je remíza ziskem, protože Lípa je v tomto ročníku jasně nejlepší celek.“