Šest gólů padlo v 10. kole krajské I. B. třídy mezi českolipskou rezervou a Chrastavou.
FK Česká Lípa B - Chrastava 3:3 (2:2)
Již v 9. minutě šli hosté do vedení. Domácí obrana zaspala s odkopem, čehož využil Henzl k překonání dorostence Pavlíčka – 0:1. V té době se rezerva na hřišti hledala, nedařily se jí přihrávky a u míčů byla až druhá. Výsledkem byl gól v její síti, jehož autorem byl opět Hanzl – 0:2. Domácí se nevzdali a zpřesnili přihrávku, začali hrát více po zemi, což dělalo hostům problémy, a přineslo to ovoce v podobě gólů. V 35. minutě se do vápna protlačil Nevrlý, hosté řešili nebezpečnou situaci faulem a rozhodčí nařídil penaltu, kterou se štěstím proměnil Fulier – 1:2. Vyrovnávající gól padl též z penalty po faulu opět na Nevrlého. K míči se postavil opět Fulier, tentokrát mu střelu vyrazil gólman Kosař, ale jen k naběhnuvšímu Koštialovi a ten poslal balón za jeho záda – 2:2. V závěru prvního poločasu dvakrát zahrozil Nevrlý, ale gól to nepřineslo.
Až v 57. minutě do sítě rezervy, kdy hosté rozehráli rohový kop před branku, kde domácí zadáci opomněli na hranici vápna zcela volného Sochora – 2:3. V závěru utkání se českolipským hráčům nakonec podařilo vyrovnat po pěkné akci a přihrávce D. Zelinky, který křížnou přihrávkou našel ve vápně P. Soukupa a ten nedal šanci vyniknout jinak dobře chytajícímu gólmanu Kosařovi – 3:3. V samém závěru mohla Lípa zvrátit výsledek na svoji stranu, když Dušánek našel z rohového kopu před vápnem Hajda, ale tomu jeho střelu Kosař chytil.
Branky: Fulier PK, Koštial, 67. Soukup P. – Henzl 2, Sochor. Rozhodčí Vokřínek, ŽK 0:1. Diváků 110.
Sestava rezervy: Pavlíček – Hlaváč (32. Hajdo), Fulier, Zelinka L., Pohorský – Zelinka D., Soukup M., Koštial, Soukup P. – Nevrlý (89. Dušánek ), Horáček.
Českolipský trenér Josef Řezáč byl po utkání trochu zklamaný: „ Opět se nám nepovedl začátek, přestože jsme kluky na to upozornili. Dostali jsme dvě laciné branky a od toho se vše odvíjelo. Dnes proti nám nastoupilo jedno z nejlepších mužstev, které zde hrálo. Myslím si, že remíza je zasloužená. Chtěl, bych poděkovat Pavlíčkovi, který nás podržel, když zlikvidoval čtyři vyložené šance.“

Další zprávy z regionu najdete zde