Fotbalistkám Dubice i Mladé Boleslavi minulé kolo příliš nevyšlo (Ml. Boleslav prohrála doma s Karlštejnem 1:4, Dubice v Trutnově 0:5) a jistě se chtěly bodově i psychicky zahojit v tomto utkání. Nebyla to však bohužel Dubice, komu se to podařilo.
Dubice - Ml. Boleslav 1:3 (0:2)
Když se týmu nedaří fotbalově, tak to musí nahradit bojovností a důrazem. A právě chybějící důraz ve vlastním vápně byl hlavní příčinou obdržených branek.
Za to, že dubické ženy nedostaly více branek, mohou děkovat své brankářce Kožuškové, která je několikrát zachránila.
První gól dostaly ve 30. minutě a druhý o sedm minut později. Příčinou byl už zmiňovaný nedostatečný důraz ve vlastní šestnáctce.
Když se domácím podařilo v 54. minutě snížit na 1:2, vypadalo to, že se tým vzmáhá. Ševčíková zahrávala nebezpečný přímý kop. Do šancí se dostaly Simmerová a Kocsisová, ale nic z toho bohužel nebylo.
Asi největší možnost na vyrovnání přišla v 85. minutě, kdy Ševčíková šikovně prostrčila na Kocsisovou, té ale míč nesedl podle jejích představ
O minutu později mladoboleslavské fotbalistky uzavřely skóre po individuální akci na 1:3.
Hráčky Dubice si tak v podzimní části připsaly již pátou porážku.
Dubice: Kožušková – Kalová (58. Navrátilová Pavla), Hřebenová (76. Čiháková), Ševčíková, Matějčková, Kocsisová, Navrátilová Karolína, Loukotová, Lacinová, Simmerová, Hanušová (84. Kamínková).
Trenér Stanislav Kouřil: „Tohle utkání nám potvrdilo, že ještě máme před sebou spoustu práce. Fotbalové nedostatky jsme dnes nenahradili bojovností. Holky si nesáhly na úplné dno jako s Teplicemi. A to rozhodlo.“

Další zprávy z regionu najdete zde