V dohrávce I. B třídy se v Liberci – Harcově střetly Hodkovice s českolipským béčkem. Pro rezervu to byl důležitý zápas v boji o záchranu.

Hodkovice – FK Česká Lípa B 3:3 (1:0)
V prvním poločase byla českolipská rezerva lepším mužstvem, ale do vedení šli domácí: ve 4. minutě se trefil Šádecký – 1:0. Poté Lípa zahodila několik šancí. Burián nastřelil břevno a netrefili se ani Miloš Soukup a Král.
Na začátku druhé půle zařídil vyrovnání Fulier z trestného kopu, jenže v 68. min. zajistil opětovné vedení domácích Pavlík – 2:1. O osm minut později srovnal na 2:2 Dušánek. Pak byl vyloučen Koštial po 2. ŽK. Domácí toho využili ke vstřelení třetího gólu, autorem byl opět Pavlík. Hosté i v deseti se nevzdali a v 87. minutě stav utkání na 3:3 uzavřel Horáček. Pro českolipskou rezervu je remíza s Hodkovicemi spíše prohrou, vždyť soupeř byl o jeden bod před ní. Lípa je v současné době na 11. místě s 13 body.
Branky: 4. Šádecký, 68. a 83. Pavlík – 48. Fulier, 76. Dušánek, 87. Horáček.
FK Č. Lípa B: Pavlíček – Dušánek, Slipčenko M., Fulier, Vokoun (67. Slipčenko R.) – Král (76. Hajdo), Koštial (78. ČK), Soukup P., Soukup M. – Burián (46. Zelinka D.), Horáček.

Ohlasy po utkání:

Českolipský trenér Josef Řezáč: „ První poločas jsme byli lepší, jenže jsme nevyužili šance. Dostali jsme brzy gól. Druhý poločas byl vyrovnaný a rozhádaný, mrzí mě hrubé chyby v obraně, po kterých jsme dostali laciné góly. Vzhledem k průběhu utkání jsem s bodem spokojen, ale soupeř byl porazitelný.“