HEŘMANICE - O výhře Heřmanic nad Č. Lípou B rozhodlo vyloučení hostujícího Bakuse, který musel po půlhodině hry předčasně pod sprchu, a nekázeň v hostujícím mužstvu.

21.8.2007

Ilustrační fotoFoto: Deník

Sokol Heřmanice - FK Česká Lípa B 2:0 ( 1:0 )
První zahrození přišlo ze strany domácích v 15. minutě, kdy Zátka poslal nebezpečnou střelu z hranice vápna, gólman Fišer byl na místě. Ve 32. minutě zbytečně ve středu pole fauloval Bakus zezadu Zátku, byl vyloučen a z nařízeného trestného kopu ze 32 metrů Kuběj překvapil Fišera – 1:0.
Do II. poločasu Lípa vstoupila s tím, že změní stav utkání, což se jí málem povedlo, ale zklamala ji koncovka. Hajdo hlavou poslal míč nad, Svoboda z 20 metrů mířil těsně vedle a za pár minut opět Hajdo branku minul. Zvýšení skóre se domácí dočkali v 52. minutě, kdy českolipská obrana přestala hrát pro údajný ofsajd. Pomezní rozhodčí nechal praporek dole, a tak mohl jít Hemmer sám na českolipského gólmana Fišera, kterému nedal šanci vyniknout – 2:0. Na Lípě bylo sympatické, že i v deseti bojovala, ale kýženého gólu se nedočkala.
Trenér rezervy St. Maťovčík: „ Utkání jsme si prohráli sami, byl jsme neukáznění. V kabině si řekneme, že nebudeme mluvit a opak je pravdou. Pak máme žluté karty a nám nic nezbývá, než hříšníky stáhnout, abychom nemuseli dohrávat utkání ještě o dalšího muže méně. “
Trenér Heřmanic R. Věchet: „Měli jsme celkem obavy, protože Lípa má mladý a běhavý tým a v sestavě řadu bývalých dorostenců. Jsem rád za výhru. Přiznám se, že před zápasem bych bral i bod, ale pěkné branky Kuběje a Hemmera rozhodly.“
Branky: 32. Kuběj, 52. Hemmer. Rozhodčí Mařík, ŽK 2:3, ČK 0:1 (32. Bakus), diváků 45.
Heřmanice: Votava – Kašpar, Komárek, Varga (52. Kotek), Tschervenka, Pavlas, Cereňuk (Velecký), Kowalík, Hemmer, Zátka.
Č. Lípa B: Fišer – Zelinka, Vokoun (63. Fiala), Půlpán, Bakus – Hajdo, Dušánek, Soukup M., Soukup P. (37. Král) – Horáček, Svoboda (71. Hlaváč).

Další zprávy z regionu najdete zde

21.8.2007 VSTUP DO DISKUSE

Pokusy s prototypy třiček v českolipském Centru textilního tisku.
5

Patrioti z Lípy mají na triku obtisk kanálu

Úřad práce. Ilustrační foto.

Nezaměstnanost klesá pomaleji. Hrozí úplné zastavení

Hokejisti České Lípy byli v Turnově blízko k výhře

Liberecký kraj - Více než vyrovnanou partii s lídrem Krajské ligy mužů odehráli hokejisté České Lípy ve 13. kole na ledě Turnova.

Pojištění pracovní neschopnosti může vytrhnout trn z paty

Dlouhodobá léčba nemoci nebo úrazu zamává nejen s psychikou člověka, ale také s jeho peněženkou. Pokud nemáte našetřenou solidní rezervu, zamyslete se nad připojištěním pracovní neschopnosti. Může vám přijít vhod. Co byste o připojištění měli vědět prozrazuje David Kučera, finanční poradce Partners.

Bor po mnoha letech dosáhl svého

Nový Bor - Sbírky novoborského sklářského muzea mu konečně i patří. Další muzea spravující papírově cizí předměty budou následovat.

Do České republiky míří orkán. Už ráno komplikoval dopravu silný vítr a sníh

Severní Čechy - Dopravu v České republice v pondělí ráno omezily především zbytky sněhu a na některých místech také silný vítr. Opatrní by řidiči měli být zejména na silnicích druhých a nižších tříd ve vyšší polohách.