Dva týmy ze špičky tabulky I. B třídy se střetly o tomto víkendu ve Starých Splavech.
Staré Splavy - Krásná Studánka 2:3 (2:1)
Jak už je u Starých Splavů zvykem, skvěle jim vychází první poločasy, ale po obrátce většinou už je to horší. Odpovídají tomu i vstřelené branky. Během šesti kol vstřelili hráči Starých Splavů osmnáct branek, z toho čtrnáct v první půli! Další ukazatel – Po prvních poločasech pětkrát vedli a jednou drželi nerozhodný stav, aby nakonec měli na kontě tři výhry, jednu remízu a dvě porážky!
V prvním poločase měli domácí více ze hry, dobře kombinovali a vedení se ujali už v 8. minutě zásluhou Durdila – 1:0.
Hosté z Krásné Studánky se vpodstatě nedostávali k ničemu a naopak domácí se ve 22. minutě dostali už do dvoubrankového vedení. Autorem gólu byl Šiner – 2:0.
Starosplavští pak dostali soupeře do hry i díky svým chybám ve středu hřiště a jeden ze závarů na konci poločasu znamenal snížení na 2:1.
Díky tomuto gólu vycítili hosté možnost k vyrovnání. Několikrát zachránil Staré Splavy jejich brankář Halgaš, ale na lob v 62. minutě už byl krátký – 2:2.
Totální obrat utkání nastal v 82., kdy hosté vstřelili třetí gól k tyči – 2:3.
Domácí Vidner měl ještě šanci na vyrovnání, ale na příliš dlouhý míč dosáhl jen špičkou kopačky.

Branky: 8. Durdil, 22. Šiner.
Rozhodčí : Šubrt. Žl. k.: 5:4. Č. k.: 0:1 (Hráč na střídačce dostal červenou kartu za urážku rozhodčího). Diváci: 80.

Staré Splavy: Halgaš – Kadlec, Jandač, Vidner, Rybák – Šiner, Durdil (62. Treutner), Chlumecký, Hábel – Vovčuk, Balvín (82. Cengr).